Reklama

Jak se staví sen: Moderní proměna plná barev

09.04.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Novou krev do žil 30 let starého bytu vženou v dalším díle nejpopulárnějšího pořadu o bydlení slovenští designéři Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter. Vytvářet se bude ložnice pro mladé rodiče, ale také království pro jejich čtrnáctiměsíčního kloučka. Překvapí opět designérské duo výstředními nápady?

Jak se staví sen: Moderní proměna plná barev
Reklama

Vítěznými žadateli o splnění snu se tentokrát stali manželé Pichlíkovi s malým synem Lukáškem. Právě on je tím hlavním důvodem, proč se rodiče do proměny pouští. Chlapec totiž roste jako z vody, stejně jako jeho požadavky na vlastní prostor. Jak vytvořit nadčasový dětský pokojíček?

„Zatím nám vyhovovalo mít Lukáška v ložnici, dětský pokoj v obýváku a hračky všude po bytě. Ale teď je už ten správný čas, aby měl Lukášek svoje království a my soukromí. Aby byl obývák obývákem,“ vypráví svůj příběh paní Andrea. Jak se designérům vydaří návrat do dětského světa plného fantazie a her?

I kdyby si o proměnu „neřekl“ sám Lukášek, majitelé by si ji stejně přáli. Zdá se totiž, že se v bytě zastavil čas už před 30 lety. Starý nábytek připomíná dobu našich babiček, v ložnici je nevkusný mix starého a nového vybavení. Další slabinou jsou všudypřítomné prodlužovací kabely. Stihnou se designéři vypořádat se všemi nedostatky a udělat zázrak za pouhý víkend?

A jak bude vypadat jejich 3D návrh obýváku, který je nyní zahlcený obrovitou sedačkou naproti robustní stěně?

Mladou rodinku, která nechá designérům v mnohém volnou ruku, mohou diváci sledovat už v pondělí 12. dubna od 21.20 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Nově Vám přinášíme online videa pořadu Jak se staví sen!

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama