Jak se staví sen: O pár let mladší obývák

23.4.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Jak se staví sen: O pár let mladší obývák

Sponzorované odkazy:

V dalším díle Jak se staví sen se mohou diváci těšit na zbrusu novou designérskou dvojici! Poradí si designéři Tomáš Procházka a Štefan Šulek s požadavkem na oživení obýváku po prarodičích střídmým, nebo extravagantním stylem? A jak zakomponují staré kusy nábytku do moderního designu?

Vyzkoušet nové designérské duo se poštěstí Tereze Vlachové a Rudolfu Ježoviczovi z Prahy, kteří touží po proměně obývacího pokoje. Za pár měsíců se v něm totiž bude prohánět další člen rodiny, a tak vlastně odstraňují nedostatky za pět minut dvanáct. Co je podle technického odborníka v místnosti nejzoufalejší?
Praskliny ve stropě, nerovnosti a cákance. Tentokrát je nutné začít doslova od podlahy a předělat úplně všechno. Nebo snad dokážou designéři využít v mladistvém interiéru starý nábytek po prarodičích? Jak se dá při rekonstrukci ušetřit využitím původního vybavení nebo návštěvou bazaru?

Špatně umístěná sedačka uprostřed místnosti má už ledacos za sebou, a tak na ni majitelé hodili přehoz, aby se nemuseli stydět. Dostane i tento kus nábytku od Pavla Cejnara nemilosrdnou nálepku „ZABAVENO“, nebo ho designéři přeci jen zachrání?

V původním interiéru je nevhodně vyřešena také jídelní zóna. Člověk má pocit, jako by seděl odstrčeně v koutě. Jakým originálním způsobem se designérům podaří místnost opticky zvětšit?

Fandit mladému páru majitelů, ale i novým designérům pořadu Jak se staví sen mohou diváci již v pondělí 26. dubna od 21.20 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Přinášíme Vám online videa pořadu Jak se staví sen!

Počet komentářů (9) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Jak se staví sen: Barevná fantazie versus bílá klasika

Jak se staví sen: Barevná fantazie versus bílá klasika

7.5.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Sehraná designérská dvojice Ladislav Rendl a Kamila Douděrová popustí uzdu své kreativity při proměně kuchyně a dívčího pokojíčku. Stávajícím místnost... Celý článek

Jak se staví sen: Multifunkční pracovna ve stoletém bytě

Jak se staví sen: Multifunkční pracovna ve stoletém bytě

30.4.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Do proměny pracovny, posilovny a obýváku v jednom se vrhnou se svými neotřelými nápady designéři Tomáš Marx a David Machač. Bude se jejich atypicky vy... Celý článek

Jak se staví sen: Elegantní proměna kontroverzních designerů

Jak se staví sen: Elegantní proměna kontroverzních designerů

16.4.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Moderní interiér inspirovaný elegancí a minimalismem vytvoří v dalším díle show o bydlení kontroverzní designéři Marta Eftimovská a Petr Siedlaczek. T... Celý článek

Jak se staví sen: Moderní proměna plná barev

Jak se staví sen: Moderní proměna plná barev

9.4.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Novou krev do žil 30 let starého bytu vženou v dalším díle nejpopulárnějšího pořadu o bydlení slovenští designéři Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii