Reklama

Jak se staví sen: Od křivé kuchyně ke splněnému snu

23.9.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Jak se staví sen: Od křivé kuchyně ke splněnému snu

Snad nejkřivější podlaha, jakou kdy designéři Jan Ranný a Anička Lacová viděli, bude hlavním tématem další proměny v oblíbené stavební a designové show Jak se staví sen. Jaká rizika na sebe berou lidé, kteří se rozhodnou postavit si domek svépomocí?

Rodina Kořínkových se pustila v osmdesátých letech do stavby domku. I když bylo vše přesně podle unifikovaného stavebního návrhu, prosadili si, že si co nejvíce věcí chtějí udělat sami. A výsledek? Podlaha v kuchyni a jídelně je tak křivá, že na ní mají hosté při každém kroku pocit vlnobití.

„Podlaha se nám opravdu nepovedla,“ přiznávají se smíchem Kořínkovi. Jak si s takovým problémem poradí designérský tým? A jak nejlépe vybrat podlahu do kuchyně?
Na pohodlí místnosti nepřidá ani špatně řešený jídelní kout, který je od kuchyně oddělený zdí. Do nevzhledného prostoru se nikomu nechce a rodina přiznává, že se zde ani vlastně nikdo nestravuje.

Je vhodné mít jídelní prostor od kuchyňské zóny oddělen, nebo prosazují současné trendy opačný princip? Co všechno ovlivňuje kuchyňskou atmosféru a kam nejlépe umístit stůl?
Splní designéři panu Kořínkovi sen o malé vinotéce?
Návštěva celebrit nebude chybět ani v tomto díle. Podíváme se, jak bydlí herečka Hanka Čížková a svou domácí vinotéku představí zpěvák Petr Janda.

Srovnání kuchyně se zemí sledujte již v sobotu 25. září od 18.00 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Přinášíme Vám online videa pořadu Jak se staví sen!

Související články

Jak se staví sen: Moderní linie pro zdravé spaní

Jak se staví sen: Moderní linie pro zdravé spaní

7.10.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Svou designérskou premiéru v pořadu Jak se staví sen si užije dvojice Marek Poddaný a Ondřej Borovec v domečku manželů Bajerových v Kutné Hoře. Nový k... Celý článek

Jak se staví sen: Radikální proměna od nových designérů

Jak se staví sen: Radikální proměna od nových designérů

30.9.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Svou designérskou premiéru v pořadu Jak se staví sen tentokrát zažije zbrusu nová dvojice Petr Záluský a Karolína Reslerová. Jak zvládnou nelehký úkol... Celý článek

Jak se staví sen: Moderna i retro v atypickém domku

Jak se staví sen: Moderna i retro v atypickém domku

16.9.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Kontroverzní designérská dvojka Petr Siedlaczek a Marta Eftimovská se v dalším díle populární show o lepším bydlení pustí do proměny obýváku v atypick... Celý článek

Jak se staví sen: Podkrovní byt pro maminku

Jak se staví sen: Podkrovní byt pro maminku

3.9.2010 | Redakce | Jak se staví sen

V druhém díle nové série Jak se staví sen se poprvé představí zbrusu nová designérská dvojice – Zuzana Strouhalová a Radovan Mačák. Úkol nebudou mít t... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii