Reklama

Jak se staví sen: Podzimní nálada v nové kuchyni

28.10.2011 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Kuchyni pro fantastickou kuchařku a k tomu předsíň budou v nejpopulárnější show o designu a bydlení vytvářet designéři Radovan Mačák a Zuzana Strouhalová. Paní Eva a její manžel František si totiž nadělili proměnu jako dárek ke 35. výročí svatby. Splní jim designéři jejich dávné sny?

Jak se staví sen: Podzimní nálada v nové kuchyni
Reklama

Paní Eva z Prahy ráda vaří a peče na všechny způsoby. Každý rok například vytvoří 25 druhů vánočního cukroví, a tak není divu, že praktickou kuchyň zoufale potřebuje. Ta stávající je totiž naprosto nevyhovující – kuchyňská linka je stará a malá a absolutně neposkytuje komfort při práci.

Celý byt manželů Růžičkových je pak podle designérů zbytečně členěný a chodba zmenšuje prostor na úkor dispozice kuchyně. Dalším nepraktickým prvkem je, že jakmile chce jít člověk do ostatních místností v bytě, musí procházet kuchyní. Na problémové chodbě je navíc velká skříň, ve které má Eva uložené nádobí a z kuchyně si pro něj chodí. Nepraktičnost se vším všudy!

Úkol pro odborníky na krásné bydlení je jasný – zbavit se staré kuchyně a vytvořit plnohodnotnou variantu v přírodních tónech. Limitovat je však tentokrát bude minimální prostor. Jak je z něj možné vykřesat maximum?

Sledujte dárek ke svatebnímu výročí od týmu splněných snů již v sobotu 29. října od 18.00 hod v pořadu Jak se staví sen!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama