Reklama

Jak se staví sen: Přírodní inspirace v interiéru

04.12.2009 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Jak se žije dvěma rodinám pod jednou střechou, mohou diváci zjistit v dalším díle pořadu Jak se staví sen společně s designérským duem Simonou Fritz a Zdeňkem Němcem. V malebné vesničce Hořovice spokojeně žijí v rodinném domku hned dva manželské páry. A právě staršímu z nich se bude předělávat obývací pokoj, který současně plní i funkci ložnice.

Jak se staví sen: Přírodní inspirace v interiéru
Reklama

V domě žijí mladší manželé Korosovi a starší Frühaufovi. Byť by se zdálo, že něco takového nemůže dělat dobrotu, rodiny vypadají spokojeně, všichni pečují o dům a o klidný život. Do pořadu přihlásila rodiče Daniela Korosová. Prostřednictvím proměny jejich nevyhovujícího obývacího pokoje a ložnice v jednom jim tak chtěla vyjádřit svůj dík.

Rodinný domek postavil svépomocí pan Vratislav Frühauf v 80. letech. Vybavení prostor o svém původu hodně napovídá samo. Obývací stěna s nezbytným sklem či koženková dveřní zástěna prozrazují nemodernost a sama majitelka označuje tento styl výstižně jako retro.

Měnit se bude tentokrát obývací pokoj, který zároveň slouží jako ložnice. Manželé by si přáli především pohodlnou rozkládací sedačku a všechno vybavení ladit do přírodních odstínů. Jejich snem je krásná ložnice právě v přírodním duchu, takže by rádi viděli na stěnách například béžovou, zelenou či hnědou barvu. Vyhoví jim extravagantní designérská dvojka v požadavku útulné atmosféry?

Jak vnést do interiéru moderní vybavení a zároveň sepětí s přírodou uvidí diváci v dalším díle Jak se staví sen už v pondělí 7. prosince od 21.20 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama