Reklama

Jak se staví sen: Proměna cyklistických pelíšků

08.01.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Designérský tým pořadu Jak se staví sen v čele s Pavlem Cejnarem tentokrát zamíří do pražského bytu cyklistických nadšenců. U Polívků najdete kola prakticky na každém kroku, dokonce i v ložnici. A právě tu se rozhodli přestavět Jaroslav Richter a Zuzana Jančušková, slovenské designérské duo. Po ložnici přišla na řadu také proměna dívčího pokoje. Polívkovi se navíc mohou těšit na speciální dárek od herečky a moderátorky Sabiny Laurinové.

Jak se staví sen: Proměna cyklistických pelíšků
Reklama

Rodina Polívků je tak sportovní, že už víc být nemůže. Maminka Kája je mimo jiné vrcholovou závodnicí v cyklistice, táta Petr obchoduje se sportovními potřebami a dcera Kateřina pro změnu závodně lyžuje. V bytě je proto třeba mít dostatek úložných prostor na sportovní vybavení.
Manželé Polívkovi mají za sebou už polovinu rekonstrukce bytu, v němž žijí se svou devatenáctiletou dcerou. Teď už tedy zbývá jen dodělat ložnici a předělat původní dětský pokoj.
Ložnice je v dezolátním stavu. Nedodělaný peřiňák zkombinovaný s krabicemi na prádlo, a dokonce i se skříňkami z kuchyňské linky. A k tomu dvě kola přímo nad postelí.
Vedlejší pokoj, který občas slouží jako tátova kancelář, na tom není o moc lépe. Designéři se proto rozhodli, že si troufnou hned na dvojitou přeměnu. A že o originální nápady nebude nouze, se diváci přesvědčí na vlastní oči. Designéři totiž zakulatí ostré hrany a nevšedním způsobem použijí koberce.
S jakým neokoukaným řešením designéři přijdou, mohou diváci sledovat již v pondělí 11. ledna od 21.10 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Online streamovaná videa pořadu Jak se staví sen

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama