Reklama

Jak se staví sen: Proměna kuchyně po 33 letech

29.01.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Jak to vypadá, když se někdo pustí do rekonstrukce více než třicet let staré kuchyně? Tentokrát se můžete těšit na práci designérů Jana Ranného a Anny Lacové. Do proměny se zapojí nejen majitelé bytu, ale také Libor Šula, kadeřník a hvězda pořadu Nahá jsi krásná.

Jak se staví sen: Proměna kuchyně po 33 letech
Reklama

Paní Šimůnkovou přihlásila do pořadu její dcera Soňa. Nejen ta si totiž myslí, že maminčina kuchyň sice byla šik, ale před třiceti lety. S úsměvem dodává, že interiér slaví Kristova léta, tedy 33 roků.
I když už je paní Šimůnková v důchodu, tráví čas aktivně – miluje turistiku, společenské tance, ale i internet. Stav polorozpadlé kuchyně ji až tak netrápil. Přesto přiznává „jisté nedostatky“: třikrát přešroubované panty, nedovírající se dvířka či utrženou úchytku u lednice.

Přes přirozenou skromnost paní Šimůnková dodává, že by si dovedla představit modernější a odlehčenější interiér. Moc by si však také přála zachovat starožitné prvky, jako jsou třeba mlýnek, hodiny či váha. Designéři tedy ukážou, jak lze vkusně skloubit moderní a starožitné vybavení.

Do proměny se kromě rodiny paní Šimůnkové zapojí také speciální host, známý kadeřník Libor Šula.

V dalším díle pořadu Jak se staví sen se diváci opět naučí spoustu tipů a triků, jak si zařídit prvotřídní bydlení za pár korun. Již v pondělí 1. února od 21.10 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Sledujte nově díly Jak se staví sen online. Všechna videa jsou streamovaná - nemusíte tedy nic stahovat do počítače.

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama