Reklama

Jak se staví sen: Splněný sen v obýváku

25.06.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Další díl sedmé série populární show o designu a bydlení budou mít na povel designéři Anna Lacová a Jan Ranný, kteří představí nový kabát obstarožního obýváku s kuchyní. Jak dokážou využít poměrně malého prostoru? A podle jakých kritérií je třeba vybírat krb do interiéru?

Jak se staví sen: Splněný sen v obýváku
Reklama

Proměna obývacího pokoje s kuchyní bude splněným snem paní Šárky Švecové, která žije v rodinném domě se svými dvěma dospělými syny.

Nejvíc ze všeho by si pak paní Šárka přála, aby se designérům podařilo umístit do prostoru krb. Pohled do ohně ji totiž hodně uklidňuje a praskání dřeva zkrátka miluje. Vyhoví designérská dvojka toužebnému přání? A na co všechno je potřeba brát ohled při koupi krbu či kamen?

Stávající společenský prostor působí tmavě a docela neútulně. Kuchyňská část je navíc naprosto nepraktická – chybí kvalitní spotřebiče a především úložný prostor na potraviny. Jaké originální řešení pro jídelní stůl vymyslí designéři? A jak zamaskují v kuchyni umístěnou pračku?

Poslední premiérovou proměnu sedmé série plnou opravdových slz dojetí mohou diváci sledovat již v pondělí 28. června od 21.20 hod. na Primě! Během léta potěšíme příznivce pořadu Jak se staví sen těmi nejzajímavějšími reprízami každou sobotu v podvečer.

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama