Reklama

Jak se staví sen: Totální rekonstrukce kuchyně a bytu pro mladé

05.02.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Jak udělat z nesourodé směsice společenský prostor s originálními prvky a jak změnit nevzhlednou kuchyň poradí divákům designéři Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter. Do proměny se zapojí nejen majitelé, ale také speciální host Martina Kociánová.

Jak se staví sen: Totální rekonstrukce kuchyně a bytu pro mladé
Reklama

Hlavními hrdiny dalšího příběhu, který si splní sen o bydlení, bude mladý pár: Beáta Horčíková a její přítel Jiří Jelínek. Bydlí v domku s maminkou Martou Horčíkovou, obývající horní patro. Nechají si „mladí“ mluvit do zařízení vlastního pelíšku?

Měnit se bude tentokrát obývací pokoj a sousedící kuchyně. Původní obývák by se dal charakterizovat jako směsice. Nenašli byste v něm dva kusy nábytku, které by vzájemně ladily. Nechají designéři aspoň jediný původní kousek? A dokážou zabudovat do prostoru tolik žádaný bar?

Kuchyně také zrovna neoplývá krásou, navíc je i nepraktická. Kuchyňská linka je členěna po celé délce a uprostřed násilně přerušena. Vzhledu rozhodně nepřidávají ani všudypřítomné trubky od topení či vody. Jak vtěsnat do malého prostoru funkční kuchyňskou zónu?

Do proměny se zapojí také populární moderátorka Martina Kociánová, hvězdný host tohoto dílu.

Jak si designéři poradí s originálním řešením prostoru, mohou diváci sledovat v pořadu Jak se staví sen již v pondělí 8. února od 21.20 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Nově Vám poskytujeme online videa odvysílaných částí pořadu Jak se staví sen.

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama