Reklama

Jak se staví sen: Tři děti v jednom pokoji

26.08.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

První díl osmé série populárního pořadu o bydlení Jak se staví sen, plný novinek a překvapení, začne v domečku Knollových. Jak se podaří designérům Zdeňku Němcovi a Simoně Fritz splnit nelehký úkol a vměstnat tři děti do jediného pokoje?

Jak se staví sen: Tři děti v jednom pokoji
Reklama

Pětičlenná rodina žije v rodinném domku v Černošicích. Není to tak dávno, co k ní přibyl její poslední člen – ke dvěma synům (16 a 12 let) se připojila ještě malá dceruška (1,5 roku). Jak se dokážou děti tak rozdílného věku a pohlaví snést v jednom pokoji? V čem budou vidět designéři největší problém?

Kluci by už chtěli ve svém věku více soukromí. Přáli by si vyměnit poschoďovou postel za dvě oddělené, mít vlastní pracovní stůl, skříň i prostor na osobní věci. Podobný názor mají dokonce i ve vysněných barvách. Líbí se jim syté, křiklavější odstíny zelené a modré. Kvůli malé sestřičce by jim nevadila ani trocha dívčích odstínů v pokoji.

Dokážou designéři vytvořit v jediné místnosti pro každé dítě oddělenou zónu na spánek, práci i zábavu? A jaké překvapení přichystá rodině Knollových Simona Fritz?

Diváci mohou sledovat první díl nové série Jak se staví sen již v sobotu 28.8. v 18.00 na Primě a kromě originální proměny se navíc podíváte, jak bydlí česká celebrita Barbora Nesvadbová.

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Přinášíme Vám online videa pořadu Jak se staví sen!


Půjčky online

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama