Reklama

Jak se staví sen: Moderní duše obrovského obýváku

08.02.2012 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Poradit si s docela velkým prostorem obývacího pokoje bude další výzvou designérů z týmu splněných snů. O jejich rady si tentokrát řekl mladý sympatický pár, který by si přál z neútulného a chladného místa utvořit centrum rodinné pohody. Jak se dá vyplnit velkorysý prostor?

Jak se staví sen: Moderní duše obrovského obýváku
Reklama


Mladistvý a teprve se rodící společný rodinný život volá po svém místu k žití v zastoupení Michaely Doubravové a Milana Peroutky. Tento pár je spolu už několik let, ale teprve teď se chystá k sestěhování. Před tím si však musí poradit s oříškem ve formě obýváku. Zatím se mu totiž obloukem vyhýbají. Jaké mají představy o svém budoucím centru v bytě?

Prostor, který si přejí přetvořit, je v současnosti zimní zahradou s velkými, do zahrady otevřenými francouzskými okny, terasovou dlažbou na podlaze a otevřeným krbem. Jak mu designéři jednoduše změní tvář?

Designéři budou pečlivě naslouchat vkusu zamilovaných a podle něj pak vytvoří interiér snů. Ten se tentokrát ponese ve stylu elegance, minimalizmu, funkčnosti a kontrastu tmavých a světlých ploch. Jak takové výrazné prvky v interiéru skloubit?

K mládí patří odvaha, a ta nechybí ani těmto majitelům. Designérům proto vzkážou, že se jim líbí nezvyklé detaily. Jak si to profesionálové na krásné bydlení vysvětlí? Kam až bude sahat jejich odvaha? A jak se dá vyhrát s led-diodových osvětlením?

Sledujte elegantní mladistvou proměnu již v sobotu 11. února od 18.00 hod na Prima family!

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama