Reklama

Staňte se nejlepším designérem svého bytu – v nové sérii Jak se staví sen

28.12.2009 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Nový rok 2010 přináší do designové a stavební show Jak se staví sen nejednu změnu. Od ledna na obrazovkách Televize Prima startuje už šestá série tohoto pořadu tentokrát s podtitulem – Zapojte se s námi do proměny. V nových deseti dílech budeme do proměn co nejvíce zapojovat majitele bytů a divákům nabídneme ještě více tipů na hezčí bydlení. A co víc – dokážeme, že se dá udělat povedená proměna interiéru jen za pár korun!

Staňte se nejlepším designérem svého bytu – v nové sérii Jak se staví sen
Reklama

Televize Prima uvedla v roce 2009 již pátou sérii pořadu Jak se staví sen. Celkem tak už bylo natočeno 61 dílů a proinvestováno přes 19 500 000 korun. O účast v této stavební show je mezi diváky obrovský zájem, databáze pořadu čítá několik tisíc přihlášených. Těch, kterým už Televize Prima splnila sny o krásnějším bydlení, je téměř 70. Pátá série všem účastníkům kromě proměny připravila navíc i příjemné chvíle v podobě odpočinku plného zábavy a relaxace.

Prvními účastníky v nové sérii dílů Jak se staví sen jsou Ondřej Sklenář a jeho maminka Edita z Prahy. Ondřej se po návratu z Austrálie rozhodl, že je třeba byt zcela proměnit. Neváhal a přihlásil se do naší stavební show, při které také sám vypomáhá a radí při všech pracích.

S designéry Kamilou Douděrovou a Ladislavem Rendlem se pustili do rekonstrukce obývacího pokoje, který Ondřejově mamince slouží zároveň jako ložnice, herna, jídelna i místnost pro hosty.

Jak se bude designérům a celému týmu z Jak se staví sen poprvé spolupracovat s majiteli bytu, uvidíte již v pondělí 4. ledna od 21.10 hod. na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Online streamovaná videa pořadu jak se staví sen

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama