Okna, která dodají vašemu domu šmrnc

26.03.2019 | PR článek | Rubrika -

Slabými články starších budov jsou bezpochyby okna, přes něž profukuje do místností, navíc z nich uniká i teplo. Pokud jste se rozhodli pro jejich výměnu, ať už z důvodu lepší izolace, nebo líbivějšího vzhledu, neměli byste jejich výběr rozhodně podcenit. Prvně se rozhodněte pro konkrétní materiál. Jestliže chcete vsadit na jistotu, určitě sáhněte po plastovém provedení, které představuje jakýsi kompromis mezi kvalitou a cenou.

Okna, která dodají vašemu domu šmrnc
Reklama

Současný trh je poměrně rozmanitý a působí na něm celá řada společností orientujících se na výrobu plastových oken. Jednou z takových firem je PGOkno, jež využívá německé profily Kömmerling. Plastová okna daného výrobce se pyšní perfektní tepelnou a zvukovou izolací, která je zajištěna kvalitním sklem a kováním. Stejně tak vás potěší, že si můžete vybrat z pestré škály barev a příslušenství. PGOkno má v nabídce hned tři varianty.

Standard pro nenáročné

Jestliže je pro vás cena rozhodující faktor, zaujmou vás plastová okna z nabídky „standard“. Profil se vyznačuje skvělými izolačními vlastnostmi, díky nimž ušetříte nemalé peníze na nákladech a energiích. Plastová okna se navíc chlubí dlouhou životností, maximální bezpečností a nenáročnou údržbou. Vybrat si můžete ze třech odstínů, a to klasické bílé, s potahovou fólií, nebo v dekoru dřeva. Ve standardu najdete plastová okna s dvojsklem.

Nejlepší poměr cena/výkon

Pokud vám nevadí připlatit si nějakou tu korunu navíc, nabízí se vám plastová okna s nejlepším poměrem cena/výkon. U nich je namísto dvojskla už trojsklo, tudíž bezpečnost i tepelněizolační vlastnosti jsou o něco lepší než u předchozí verze. Co se týče barev, tak opět můžete zvolit klasickou bílou, teak, nebo anthrazit.

PGOkno je profesionální firma na plastová okna, která působí především v Plzni a jejím okolí. Více informací najdete na www.pgokno.cz.

 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama