affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Průzračnou a čistou vodu v zahradním bazénu zajistí písková filtrace

28.02.2018 | PR článek | Rubrika - Bazény, sauny, vířivky

Možná už bazén na své zahradě máte a víte, že k tomu, aby byla voda čistá a nekazila se, je důležitá dostatečná péče o ni i o bazén jako celek. Možná jej ještě nemáte a přemýšlíte, že letos už jej zbudujete a nebudete se muset chodit koupat k sousedům, rodině či na městské otevřené koupaliště, ale i vy určitě tušíte, že nestačí jen samotný bazén a budete se moci celé teplé měsíce bezstarostně koupat. Je to tak. Abyste mohli kdykoli využít možnost osvěžit se a zaplavat si, je potřeba se vybavit i bazénovou chemií, bazénovými pomůckami k péči o bazén i bazénovou filtrací.

Průzračnou a čistou vodu v zahradním bazénu zajistí písková filtrace
Reklama

 

Spolehlivá písková filtrace za velmi výhodnou cenu

V zimním období je víc než vhodné pořídit si nové vybavení k zahradnímu bazénu, nebo doplnit či obměnit to, co jsme na konci minulé koupací sezóny vyhodnotili jako nevyhovující, nutné nahradit. V mnoha kamenných obchodech i e-shopech najdete ceny s úsporou i více než 50 % z původní ceny ať už filtrací, tak i bazénových vysavačů, potřeb k manuálnímu čištění vody nebo ochranné sítě, krytí bazénů a další. Právě takovým je i internetový obchod Hawaj.cz, který zákazníkům přináší kvalitní, avšak levné bazénové filtrace pohodlné dokonalé čištění vody a spokojené koupání v domácím bazénu.

Na internetu působí již mnoho let a stejně tak, jako nabídku spolehlivého zboží, nabízí i bezchybný servis o nakupující od objednávky až po samotné předání věci zákazníkovi. V roce 2012 byl vyhlášen, jako shop roku v kategorii dům a zahrada.

 

Vyberte si filtraci dle vašich potřeb

 

Při výběru filtrace do bazénu je podstatné to, pro jak velký zahradní bazén ji potřebujete. Sledujte i průměr připojovací hadice, výkon a samozřejmě typ filtrace. Vybrat si lze např. kartušové nebo pískové filtrace. Kartušové filtrace slouží na principu přečerpávání vody přes velmi jemný papírový filtr. Filtrovací patrony, ve kterých je umístěn, se mění dle potřeby každé 2 – 6 týdnů. Údržba je jednoduchá, stačí omytí proudem tekoucí vody.

Písková filtrace k bazénu pak slouží na principu přečerpávání vody přes nádobu, v níž je písek umístěn. Než se rozhodnete pro koupi některé konkrétní, sledujte, pro jaký typ bazénu je vyhovující a kolik vody za hodin zvládne přečerpat, jestli disponuje spínacími hodinami, jak je hlučná, co vše je součástí balení a co si budete muset dokoupit samostatně. Písek ve filtraci by se dle znečištění měl měnit jednou za rok až dva. Co se týče písku, záleží na typu filtrace, ale často používaný bývá např. křemenový písek s hrubostí zrna 0,4 – 0,8 mm. U některých typů filtrací se dá písek nahradit filtračním sklem. Jeho předností je, že je méně těžké, než písek a jeho čistění je dostatečné i při delších intervalech.

 

Kompletní sortiment od základního vybavení po doplňky

 

V e-shopu Hawaj.cz si můžete vybrat samotné nadzemní bazény v mnoha podobách, tvarech i velikostech. Mohou mít nafukovací lem, kovovou konstrukci, v ceně může být filtrace, nebo nemusí. K bazénům tady vyberete schůdky, solární i krycí plachty, ohřevy vody na solárním principu, bazénové příslušenství, chemii, již zmiňované filtrace, a dokonce si tady zakoupíte i vířivku, budete-li chtít.

 

Aby vám u koupání nic nechybělo

 

Na zahradě trávíme v létě celé dny. Už teď se můžete poohlížet i po solárních sprchách, zahradních grilech, altáncích, trampolínách a hračkách, včetně těch nafukovacích, které děti na zahradě zabaví po dlouhý čas, nebo třeba party stanech a plynových zářičích, kdybyste chtěli slavit ještě v jarních měsících, kdy sice není čas na koupání, ale venkovní prostředí je škoda nevyužít mnoha způsoby i tak.

S kvalitní bazénovou filtrací a vybavením k čištění vody je koupání doma, na zahradě k nezaplacení. Bazény i příslušenství jsou dnes dostupné skutečně pro každého. Nahlédněte do zavedeného e-shopu Hawaj.cz a vyberte pro svou rodinu to, co vám zpříjemní společný čas.

 

Reklama
Reklama

Související články

Jak připravit bazén na koupací sezonu

18.05.2019 | Bazény, sauny, vířivky

Pokud chcete, aby vám váš bazén vydržel co nejdéle v dobrém stavu, aniž by byl nějak poškozen, měli byste mu věnovat pořádnou péči. Ta však nezačíná… Celý článek

Koupací sezóna je za dveřmi, vlastní bazén ale ještě stihnete!

15.05.2019 | Bazény, sauny, vířivky

Letos tomu počasí sice moc nenasvědčuje, avšak květen je měsíc, kdy už se lidé s vlastním bazénem na zahradě běžně koupají. Pokud byste si ho… Celý článek

3 důvody proč stavět bazén na podzim

12.11.2018 | Bazény, sauny, vířivky

Slunečné dny jsou dávno pryč a všichni teď místo o koupání ve vlastním bazénu přemýšlí spíš o šálku teplého čaje či kávy. Uvědomujete si ale, že… Celý článek

3 hlavní pilíře péče o vodu v bazénu, když je venku opravdu vedro

02.08.2018 | Bazény, sauny, vířivky

Asi jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by nezaznamenal vlnu velkých veder. Rtuť teploměru se šplhá každý den přes 30 stupňů Celsia a my… Celý článek

Reklama
Reklama