Bezbariérové sprchy v úrovni podlahy

27.06.2011 | PR článek | Rubrika - Koupelny a toalety

Moderní požadavky na interiérová řešení se stále více zaměřují na maximální funkčnost prostoru. Ani koupelny toho nejsou ušetřeny, neboť právě tento prostor budete potřebovat využívat po celý svůj život.

Bezbariérové sprchy v úrovni podlahy
Reklama

Proto jsou v současné době nejen velmi populární, ale opravdu praktické bezbariérové sprchy v úrovni podlahy. Ty nabízejí nebývalý komfort a zároveň elegantní řešení odtoku vody.

Úskalí běžných sprch

Však to jistě sami znáte a vzpomenete si, jaká nebezpečí skrývá taková sprcha, respektive klasický sprchový kout. Neboť ten, aby voda z něj netekla do celé koupelny, je vybaven soklem. A při vstupu i výstupu je třeba jej překročit. Sokl však je nejčastější příčinou zranění dolních končetin v koupelně. Zakopnout, či smýknout se po něm je příliš snadné.

Vstupovat do mokré a kluzké vany s oblým dnem je rovněž velmi nebezpečné. A to jsme ještě nevzpomenuli na Vás, dříve narozené, pro které jsou tyto překážky mnohokrát téměř nepřekonatelné samy o sobě.

Bezbariérová sprcha snadné řešení

Bezbariérová sprcha v úrovni podlahy vyřeší všechny výše zmíněné příklady nebezpečí. A jistě si sami vzpomenete na další příhody a zranění, jaká se Vám v koupelně přihodila. Bezbariérová sprcha Vám umožní bez jakéhokoli překračování vstoupit do sprchového koutu, nic není třeba překračovat, není oč zavadit.

Odtok vody je vyřešen důmyslnou šachtičkou uloženou v podlaze. Ta přes sítko zachycuje odtékající vodu a zároveň brání jejímu šíření do celé koupelny. Jediné co je třeba zachovat je minimální spád podlahy 2%, jen tak voda bude odtékat. To vše je ale důmyslně vyřešeno systémem KERDI-LINE dodávaným společností Detalon, s.r.o. .

Ohromný užitek bezbariérové sprchy

Jak už jsme řekli v úvodu maximální funkčnost prostoru ve Vaší koupelně, respektive sprchovém koutu, oceníte v každém věku. Za mlada oceníte skvělý luxus za dostupnou cenu moderní vzhled bez rušivých elementů a zbytečných stavebních prvků. Ve vyšším věku oceníte především praktický aspekt bezbariérové sprchy, kdy se Vám bude velmi pohodlně vstupovat, a nebudete se muset obávat zranění. Nehledě na ten fakt, že bezbariérové sprchy v úrovni podlahy jsou skutečně použitelné i pro tělesně postižené. Jen jsou vybaveny jinou ergonomií.Navštivte naše prodejní centra v Praze a Břeclavi, kde Vám systém bezbariérových sprch rádi předvedeme a vše vysvětlíme. Podáme Vám rovněž informace o servisu, připravíme kompletní návrh a doporučíme vhodnou montážní firmu včetně stavebního dozoru. V případě, že si bezbariérovou sprchu přejete vybudovat sami, či jste firma a chcete si zvýšit odbornost, rádi Vám poskytneme odborné školení.

Prodejna Břeclav - Detalon s.r.o.
U Nemocnice 3372/8, 690 02 Břeclav 2
telefon: +420 739 379 696
e-mail: breclav@detalon.cz
Po – Pá: 7:30 – 17:00, So: 7:30 – 12:30

Prodejna Praha - Detalon, s.r.o.
Novodvorská 994/138, 142 21 Praha 4
telefon: +420 239 047 600
e-mail: info@detalon.cz
Po – Pá: 7:30 – 18:30, So: 8:00 – 13:00

Reklama
Reklama

Související články

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

04.08.2020 | Koupelny a toalety

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to… Celý článek

Jak odvětrat koupelnu bez okna?

29.05.2020 | Koupelny a toalety

V koupelně musíte pravidelně větrat. Jinak se v ní kondenzuje voda, zvyšuje se vlhkost a tvoří se plíseň. Pokud to neděláte, zakládáte si v tom… Celý článek

Vybíráte vanu? My vám v tom poradíme!

13.03.2020 | Koupelny a toalety

V dnešní době můžete koupit mnoho druhů van. Neobvykle tvarovanými vanami určenými pro malé a zajímavé prostory počínaje a tradičními masivními… Celý článek

Inspirujte se našimi tipy při zařizování své koupelny

30.05.2019 | Koupelny a toalety

Některé věci ve své koupelně neovlivníme. A to například umístění sprchy, vany a toalety. Velmi často za to může již existující instalace, ale také… Celý článek

Reklama
Reklama