Bezbariérové sprchy v úrovni podlahy

27.6.2011 | PR článek | Rubrika - Koupelny a toalety

Bezbariérové sprchy v úrovni podlahy

Moderní požadavky na interiérová řešení se stále více zaměřují na maximální funkčnost prostoru. Ani koupelny toho nejsou ušetřeny, neboť právě tento prostor budete potřebovat využívat po celý svůj život.

Proto jsou v současné době nejen velmi populární, ale opravdu praktické bezbariérové sprchy v úrovni podlahy. Ty nabízejí nebývalý komfort a zároveň elegantní řešení odtoku vody.

Úskalí běžných sprch

Však to jistě sami znáte a vzpomenete si, jaká nebezpečí skrývá taková sprcha, respektive klasický sprchový kout. Neboť ten, aby voda z něj netekla do celé koupelny, je vybaven soklem. A při vstupu i výstupu je třeba jej překročit. Sokl však je nejčastější příčinou zranění dolních končetin v koupelně. Zakopnout, či smýknout se po něm je příliš snadné.

Vstupovat do mokré a kluzké vany s oblým dnem je rovněž velmi nebezpečné. A to jsme ještě nevzpomenuli na Vás, dříve narozené, pro které jsou tyto překážky mnohokrát téměř nepřekonatelné samy o sobě.

Bezbariérová sprcha snadné řešení

Bezbariérová sprcha v úrovni podlahy vyřeší všechny výše zmíněné příklady nebezpečí. A jistě si sami vzpomenete na další příhody a zranění, jaká se Vám v koupelně přihodila. Bezbariérová sprcha Vám umožní bez jakéhokoli překračování vstoupit do sprchového koutu, nic není třeba překračovat, není oč zavadit.

Odtok vody je vyřešen důmyslnou šachtičkou uloženou v podlaze. Ta přes sítko zachycuje odtékající vodu a zároveň brání jejímu šíření do celé koupelny. Jediné co je třeba zachovat je minimální spád podlahy 2%, jen tak voda bude odtékat. To vše je ale důmyslně vyřešeno systémem KERDI-LINE dodávaným společností Detalon, s.r.o. .

Ohromný užitek bezbariérové sprchy

Jak už jsme řekli v úvodu maximální funkčnost prostoru ve Vaší koupelně, respektive sprchovém koutu, oceníte v každém věku. Za mlada oceníte skvělý luxus za dostupnou cenu moderní vzhled bez rušivých elementů a zbytečných stavebních prvků. Ve vyšším věku oceníte především praktický aspekt bezbariérové sprchy, kdy se Vám bude velmi pohodlně vstupovat, a nebudete se muset obávat zranění. Nehledě na ten fakt, že bezbariérové sprchy v úrovni podlahy jsou skutečně použitelné i pro tělesně postižené. Jen jsou vybaveny jinou ergonomií.Navštivte naše prodejní centra v Praze a Břeclavi, kde Vám systém bezbariérových sprch rádi předvedeme a vše vysvětlíme. Podáme Vám rovněž informace o servisu, připravíme kompletní návrh a doporučíme vhodnou montážní firmu včetně stavebního dozoru. V případě, že si bezbariérovou sprchu přejete vybudovat sami, či jste firma a chcete si zvýšit odbornost, rádi Vám poskytneme odborné školení.

Prodejna Břeclav - Detalon s.r.o.
U Nemocnice 3372/8, 690 02 Břeclav 2
telefon: +420 739 379 696
e-mail: breclav@detalon.cz
Po – Pá: 7:30 – 17:00, So: 7:30 – 12:30

Prodejna Praha - Detalon, s.r.o.
Novodvorská 994/138, 142 21 Praha 4
telefon: +420 239 047 600
e-mail: info@detalon.cz
Po – Pá: 7:30 – 18:30, So: 8:00 – 13:00

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Sestavte si sami vanu s hydromasáží

Sestavte si sami vanu s hydromasáží

28.7.2011 | PR článek | Koupelny a toalety

Příbram, 21.7. 2011 - Společnost RAVAK přichází s novým on-line konfigurátorem hydromasážních systémů. Celý článek

Jika plní přání zákazníků na proměnu koupelny

Jika plní přání zákazníků na proměnu koupelny

25.7.2011 | PR článek | Koupelny a toalety

Od května do července letošního roku mohou příznivci značky Jika soutěžit na webových stránkách www.jika.cz o profesionální návrhy rekonstrukce koupel... Celý článek

S vůni přírody

S vůni přírody

17.6.2011 | časopis Náš útulný byt | Koupelny a toalety

Atraktivní vzhled, přírodní materiály a struktury, to jsou nadčasové koupelny, do kterých se vyplatí investovat! Celý článek

Design Revolution - Vrchol evoluce koupelnových řešení RAVAK

Design Revolution - Vrchol evoluce koupelnových řešení RAVAK

10.6.2011 | PR článek | Koupelny a toalety

Společnost RAVAK dala před šesti lety šanci novému českému talentu MgA. Kryštofu Nosálovi a ze spolupráce vznikl, mimo jiné, harmonický koupelnový cel... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii