Reklama

Elektronický bidet ušetří místo i peníze

27.9.2011 | PR článek | Rubrika - Koupelny a toalety

Elektronický bidet ušetří místo i peníze

Musíme tam všichni. Řeč je o toaletě. Používáte po vykonání potřeby toaletní papír? Nebo nedáte dopustit na hygienický a pohodlný elektronický bidet, který snadno nainstalujete na vaši toaletu?

Byly doby, kdy se na toaletu chodilo na dvůr. „Kadibudkám“ už naštěstí dávno odzvonilo a splachovací WC se stalo samozřejmostí. Stejně jako dostatek toaletního papíru. Utírání intimních partií toaletním papírem ovšem nepatří k těm nejhygieničtějším, nejmodernějším ani nejkomfortnějším způsobům.

Mnohem příjemnějším způsobem, jak se po vykonání potřeby očistit, je použití bidetu. Dávno již nejde jen o výsadu bohatých. Bidety se postupně stávají běžnou součástí našich domácností, podobně jako kdysi splachovací toalety.

Elektronický bidet: Šetří místo i peníze

Výhody bidetu jsou nesporné – kromě zmíněného komfortu a zvýšení osobní hygieny vám také ušetří výdaje za toaletní papír a už se vám nikdy nestane, že vám toaletní papír dojde a vy se nebudete mít čím utřít. Navíc je umývání vodou šetrnější k životnímu prostředí.

Jenže kam s bidetem, když bydlíte v malém panelovém bytě? Elektronický bidet nabízí jednoduché řešení. Nemusíte nic kopat, vrtat a bořit. Stačí, pokud si elektronický bidet namontujete místo vaší stávající záchodové mísy. Jedná se tedy o přídavný bidet, který uspoří místo. Další výhodou je, že po vykonání potřeby nemusíte nikam přesedat a pohodlně se očistíte.

Očištění bidetem nestudí ani nebolí

Říkáte si, že zůstanete u toaletního papíru, který je sice méně hygienický, ale zato příjemně měkký a nestudí? To ale umívání v bidetu také ne! Moderní elektronické bidety mají pochopitelně nastavitelnou teplotu a tlak. Vše si jednoduše přizpůsobíte svým potřebám. Navíc jsou vybaveny i speciálním programem pro děti – nebojte, bude je to bavit!

Více informací o elektronických bidetech najdete na www.elektronickebidety.cz.Více informací o elektronických bidetech najdete na www.elektronickebidety.cz.

Související články

Novinky a trendy – zajímavosti od výrobců a prodejců v oblasti bydleni

Novinky a trendy – zajímavosti od výrobců a prodejců v oblasti bydleni

13.10.2011 | Redakce | Koupelny a toalety

Pro naše čtenáře budeme ode dneška připravovat pravidelné shrnutí novinek, nových výrobků či služeb, nových technologií a postupů, trendů a zajímavých... Celý článek

Vybíráme sprchový kout

Vybíráme sprchový kout

11.10.2011 | časopis Panel Plus | Koupelny a toalety

Sprchových koutů je na trhu mnoho. Lze je koupit v hobbymarketu, velkoprostorových prodejnách či v designovém studiu. Rozdíl mezi jednotlivými výrobky... Celý článek

Koupelnové desatero (nejen) pro seniory …aneb bezpečná koupelna pro každý věk.

Koupelnové desatero (nejen) pro seniory …aneb bezpečná koupelna pro každý věk.

9.9.2011 | Redakce | Koupelny a toalety

Co se úrazů týká, koupelna je jedním z nejrizikovějších místností v bytě. Od určitého věku bychom měli myslet nejen na krizi středního věku, ale také ... Celý článek

Sestavte si sami vanu s hydromasáží

Sestavte si sami vanu s hydromasáží

28.7.2011 | PR článek | Koupelny a toalety

Příbram, 21.7. 2011 - Společnost RAVAK přichází s novým on-line konfigurátorem hydromasážních systémů. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii