Reklama

Fitness koupelna

07.04.2011 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Koupelny a toalety

Dynamicky působící barva a hodně světla vám vlijí do žil novou energii! Kromě toho je tu také dost místa na pravidelné posilování. (Zdroj - Náš útulný byt)

Fitness koupelna
Reklama

Moje soukromé sportovní studio

Kdo nemá k dispozici speciální místnost pro tělocvičnu, musí umístit sportovní nářadí do zbývajících částí bytu. Uvádíme několik tipů, jak se dá elegantně začlenit mezi ostatní zařízení:
● Proč je schovávat? Dnes je k dostání přímo stylové cvičební nářadí, které určitě rádi všem předvedete, jako například tento eliptický trenažér Treton. (7990 Kč, www.insportline.cz)
● Ten, kdo hodlá cvičit spíše skrytě, může umístit své soukromé fitness studio za závěs nebo za paraván.
● Řadu vhodných cviků lze provádět také s činkami nebo s elastickými pásy, které se vejdou do skříně.

Trenažér má magnetický brzdný systém, snímače tepové frekvence v rukojetích a další funkce.

Pravidelné cvičení v domácích prostorách má několik výhod: nemusíte nikam chodit, vše máte k dispozici, můžete cvičit, kdy se vám zachce, neplatíte vstup ani permanentku a i ti nejstydlivější se mohou vyřádit. (Foto: Reebok)

V takové velkoryse dimenzované koupelně si můžete zařídit opravdovou oázu relaxace. Před okno se vejde domácí trenažér nebo relaxační lehátko a najde se tu dost místa i na cvičení jógy nebo gymnastiky. Toaleta je kvůli větší intimitě ukrytá úplně v rohu za dělicí příčkou, která tvoří vpředu výklenek pro sprchový kout.

Vyklápěcí skříňka Cubico v sobě ukrývá koš na špinavé prádlo. Toto řešení je ideální, pokud ovšem máte v koupelně dostatek místa pro úložné prostory. (Jika)

Trojdílná skříňka se zrcadlem je vybavena osvětlením integrovaným do čelní stěny, takže si tu člověk sám sobě nestíní. Uvnitř je praktický, dobře vybavený úložný prostor v povrchové úpravě švestkového dřeva.

Náš útulný byt

Reklama
Reklama

Související články

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

04.08.2020 | Koupelny a toalety

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to… Celý článek

Jak odvětrat koupelnu bez okna?

29.05.2020 | Koupelny a toalety

V koupelně musíte pravidelně větrat. Jinak se v ní kondenzuje voda, zvyšuje se vlhkost a tvoří se plíseň. Pokud to neděláte, zakládáte si v tom… Celý článek

Vybíráte vanu? My vám v tom poradíme!

13.03.2020 | Koupelny a toalety

V dnešní době můžete koupit mnoho druhů van. Neobvykle tvarovanými vanami určenými pro malé a zajímavé prostory počínaje a tradičními masivními… Celý článek

Inspirujte se našimi tipy při zařizování své koupelny

30.05.2019 | Koupelny a toalety

Některé věci ve své koupelně neovlivníme. A to například umístění sprchy, vany a toalety. Velmi často za to může již existující instalace, ale také… Celý článek

Reklama
Reklama