Fitness koupelna

7.4.2011 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Koupelny a toalety

Fitness koupelna

Sponzorované odkazy:

Dynamicky působící barva a hodně světla vám vlijí do žil novou energii! Kromě toho je tu také dost místa na pravidelné posilování. (Zdroj - Náš útulný byt)

Moje soukromé sportovní studio

Kdo nemá k dispozici speciální místnost pro tělocvičnu, musí umístit sportovní nářadí do zbývajících částí bytu. Uvádíme několik tipů, jak se dá elegantně začlenit mezi ostatní zařízení:
● Proč je schovávat? Dnes je k dostání přímo stylové cvičební nářadí, které určitě rádi všem předvedete, jako například tento eliptický trenažér Treton. (7990 Kč, www.insportline.cz)
● Ten, kdo hodlá cvičit spíše skrytě, může umístit své soukromé fitness studio za závěs nebo za paraván.
● Řadu vhodných cviků lze provádět také s činkami nebo s elastickými pásy, které se vejdou do skříně.

Trenažér má magnetický brzdný systém, snímače tepové frekvence v rukojetích a další funkce.

Pravidelné cvičení v domácích prostorách má několik výhod: nemusíte nikam chodit, vše máte k dispozici, můžete cvičit, kdy se vám zachce, neplatíte vstup ani permanentku a i ti nejstydlivější se mohou vyřádit. (Foto: Reebok)

V takové velkoryse dimenzované koupelně si můžete zařídit opravdovou oázu relaxace. Před okno se vejde domácí trenažér nebo relaxační lehátko a najde se tu dost místa i na cvičení jógy nebo gymnastiky. Toaleta je kvůli větší intimitě ukrytá úplně v rohu za dělicí příčkou, která tvoří vpředu výklenek pro sprchový kout.

Vyklápěcí skříňka Cubico v sobě ukrývá koš na špinavé prádlo. Toto řešení je ideální, pokud ovšem máte v koupelně dostatek místa pro úložné prostory. (Jika)

Trojdílná skříňka se zrcadlem je vybavena osvětlením integrovaným do čelní stěny, takže si tu člověk sám sobě nestíní. Uvnitř je praktický, dobře vybavený úložný prostor v povrchové úpravě švestkového dřeva.

Náš útulný byt

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Nová vana Rosa 95 se vejde i do opravdu malé koupelny

Nová vana Rosa 95 se vejde i do opravdu malé koupelny

25.4.2011 | PR článek | Koupelny a toalety

Trhu s nemovitostmi dnes dominují především menší byty, ve kterých se obytné místnosti velmi často zvětšují na úkor sociálního zařízení. Na koupelnu p... Celý článek

Radiátory na míru vyváží prostor

Radiátory na míru vyváží prostor

8.4.2011 | PR článek | Koupelny a toalety

Vytápění patří k hlavním tématům bydlení. Nové technologické koncepce reagují nejen na technické požadavky (funkčnost), ale zvyšují i estetickou strán... Celý článek

RAVAK modernizuje kout Supernova SKCP4

RAVAK modernizuje kout Supernova SKCP4

29.3.2011 | PR článek | Koupelny a toalety

Sprchové kouty řady Supernova od společnosti RAVAK patří díky kvalitní kovové konstrukci a absolutní spolehlivosti mezi nejžádanější sprchové kouty na... Celý článek

Máte rádi středověk nebo preferujete hygienu?

Máte rádi středověk nebo preferujete hygienu?

8.3.2011 | PR článek | Koupelny a toalety

Je zřejmé, že očista vodou je mnohem důkladnější a hlavně jemnější, než otření toaletním papírem. Uvažujete o tom, že byste svou toaletu už konečně vy... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii