Reklama

Koupelnový ráj

23.07.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Koupelny a toalety

Tip Pohrajte si s výběrem obkladů, zaměřte se na kvalitu jejich zpracování a celkový dojem. Omezte kombinaci horizontálního a vertikálního dělení a vsaďte na jednoduchost.

Koupelnový ráj
Reklama

Výběr baterie
V koupelnách hrají velkou roli nejen obklady a sanita, ale také design a kvalita baterií. Ty by měly být v celém interiéru koupelny sjednocené, tedy ze stejného materiálu, v podobném designu a ideálně z jedné řady od daného výrobce. Novinkou v sortimentu firmy Siko koupelNy je páková baterie levanta, která zaujme díky jednoduchému a čistému tvaru. V nabídce najdete stojánkový typ za 1990 kč, dále sprchovou i vanovou baterii, a dokonce i podomítkovou. Vše lze tedy jednoduše sladit.

 

Nebojte se, že bude plocha z jedné barvy jednolitá. Pomocí spárovací hmoty se příjemně roztříští. Spáry by měly být v kontrastu s obkladem. (Monica)

 

Obklady s motivem padajících květů najdete v sortimentu společnosti FAP. Tento motiv stačí použít na jedné stěně.

 

Jemný plastický vzor nejlépe vynikne ve větší ploše. Nezapomeňte na dobré nasvícení. (Obklady Novabell)

 

 

Mozaiky nikdy nevyjdou z módy. Byly tu již za starého Říma a na výsluní se drží dodnes. Vykouzlit z nich lze krásný netradiční prostor. (Koupelny Eden)

Obklad není třeba dávat na celou stěnu. Lze jej na méně choulostivých místech doplnit omyvatelnou stěrkou či výmalbou. (Ideal Standard)

 

LILA, tedy velmi světlá fialová, se do prostor koupelny také hodí. Kombinace několika odstínů plochu pěkně rozčlení. (Novabell)

 

Tyrkysově modrou barvu v příjemném odstínu stačí doplnit několika bílými plochami a dekorem dřeva. Víc k hezké koupelně nepotřebujete. (Koupelny Ptáček)

 

Pokud máte rádi černou a bílou, zvolte toto nadčasové řešení. (Koupelny Siko)

 

Zdroj: Náš útulný byt

Reklama
Reklama

Související články

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

04.08.2020 | Koupelny a toalety

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to… Celý článek

Jak odvětrat koupelnu bez okna?

29.05.2020 | Koupelny a toalety

V koupelně musíte pravidelně větrat. Jinak se v ní kondenzuje voda, zvyšuje se vlhkost a tvoří se plíseň. Pokud to neděláte, zakládáte si v tom… Celý článek

Vybíráte vanu? My vám v tom poradíme!

13.03.2020 | Koupelny a toalety

V dnešní době můžete koupit mnoho druhů van. Neobvykle tvarovanými vanami určenými pro malé a zajímavé prostory počínaje a tradičními masivními… Celý článek

Inspirujte se našimi tipy při zařizování své koupelny

30.05.2019 | Koupelny a toalety

Některé věci ve své koupelně neovlivníme. A to například umístění sprchy, vany a toalety. Velmi často za to může již existující instalace, ale také… Celý článek

Reklama
Reklama