Reklama

Koupelnový ráj

23.7.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Koupelny a toalety

Tip Pohrajte si s výběrem obkladů, zaměřte se na kvalitu jejich zpracování a celkový dojem. Omezte kombinaci horizontálního a vertikálního dělení a vsaďte na jednoduchost.

Koupelnový ráj

Výběr baterie
V koupelnách hrají velkou roli nejen obklady a sanita, ale také design a kvalita baterií. Ty by měly být v celém interiéru koupelny sjednocené, tedy ze stejného materiálu, v podobném designu a ideálně z jedné řady od daného výrobce. Novinkou v sortimentu firmy Siko koupelNy je páková baterie levanta, která zaujme díky jednoduchému a čistému tvaru. V nabídce najdete stojánkový typ za 1990 kč, dále sprchovou i vanovou baterii, a dokonce i podomítkovou. Vše lze tedy jednoduše sladit.

 

Nebojte se, že bude plocha z jedné barvy jednolitá. Pomocí spárovací hmoty se příjemně roztříští. Spáry by měly být v kontrastu s obkladem. (Monica)

 

Obklady s motivem padajících květů najdete v sortimentu společnosti FAP. Tento motiv stačí použít na jedné stěně.

 

Jemný plastický vzor nejlépe vynikne ve větší ploše. Nezapomeňte na dobré nasvícení. (Obklady Novabell)

 

 

Mozaiky nikdy nevyjdou z módy. Byly tu již za starého Říma a na výsluní se drží dodnes. Vykouzlit z nich lze krásný netradiční prostor. (Koupelny Eden)

Obklad není třeba dávat na celou stěnu. Lze jej na méně choulostivých místech doplnit omyvatelnou stěrkou či výmalbou. (Ideal Standard)

 

LILA, tedy velmi světlá fialová, se do prostor koupelny také hodí. Kombinace několika odstínů plochu pěkně rozčlení. (Novabell)

 

Tyrkysově modrou barvu v příjemném odstínu stačí doplnit několika bílými plochami a dekorem dřeva. Víc k hezké koupelně nepotřebujete. (Koupelny Ptáček)

 

Pokud máte rádi černou a bílou, zvolte toto nadčasové řešení. (Koupelny Siko)

 

Zdroj: Náš útulný byt

Související články

Měníme baterii. Sami a snadno

Měníme baterii. Sami a snadno

10.12.2012 | PR článek | Koupelny a toalety

Kape, otáčí se ztuha nebo prostě nevyhovuje celkovému designu vaší koupelny nebo kuchyně. Důvodů, proč měnit nástěnnou baterii, nalezneme nesčetně a n... Celý článek

Splňuje představy, vyhovuje potřebám

Splňuje představy, vyhovuje potřebám

27.8.2012 | časopis Panel Plus | Koupelny a toalety

Jen málokdo z nás přesně ví, jak by měl vypadat náš soukromý prostor. Možná můžeme s jistotou říci, co se nám líbí. Většinou však nemáme, nebo si neum... Celý článek

Veletrh Cersai

Veletrh Cersai

12.7.2012 | časopis Náš útulný byt | Koupelny a toalety

V italské Boloni proběhla tradiční událost roku zaměřená na koupelny. Celý článek

Přírodní koupelnové oleje, pro Vaši plnou relaxaci

Přírodní koupelnové oleje, pro Vaši plnou relaxaci

9.7.2012 | PR článek | Koupelny a toalety

Proč koupelnové oleje? Přírodní koupelové oleje jsou zcela jiné než pěny do koupele a sprchové gely ať už svou konzistencí pro důkladnější promíchání ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii