Netradiční tipy na dárky pod stromeček

17.11.2008 | PR článek | Rubrika - Koupelny a toalety

Netradiční tipy na dárky pod stromeček

Vzpomínáte na loňské Vánoce? Omrzelo vás nebo vaše blízké nacházet pod stromečkem stále to samé? Je mnoho dárků, které se pravidelně objevují, a nechtěně je akceptujeme, přestože nemají náznak romantiky. Většinou je kupujeme, protože nám nezůstává čas na dobré plánování a včasné nákupy. Pokud se chcete vyhnout nekonečnému stresu při shánění dárků a nevyčerpat přitom rodinný rozpočet, máme pro vás pár nápadů jak si letošní Vánoce užít více v klidu.

Dárky z nutnosti jsou většinou praktické. Tak co si vzít tento nápad za vlastní a soustředit se na praktické dárky, navíc netradiční, které mohou udělat radost celé rodině? A až přijde Mikuláš, zůstane vám spousta času jen na to, co je třeba udělat na poslední chvíli. Porozhlédněte se po bytě a možná zjistíte, že již dlouhou dobu plánujete něco vylepšit. RAVAK pro vás připravil několik neotřelých a praktických dárků pro vaši koupelnu, které budou dělat radost i dlouho po skončení svátků:

1/ Vanová zástěna


Otravuje vás neustále představa, že po sprchování ve vaně anebo po koupání dětí musí někdo stále tu podlahu vytírat? Překvapte své nejbližší a předveďte jim „novou“ koupelnu. Děti vás budou milovat, protože vodní hry a cákání budou dovoleny. Vybrat si můžete podle vašich představ a finančních možností z několika typů vanových zástěn od jednodílných po pětidílné, s výplní z umělé hmoty nebo bezpečnostního skla, s dekorem nebo bez něj. Snadno se montují i do již hotové koupelny. Když se nekoupete, můžete je složit ke zdi, takže nezabírají prakticky žádné místo. Radost z koupele tak vydrží i dlouho po Vánocích.

2/ RAVAK Safe Electronic


Další z tipů, který přinese radost celé rodině, je jednoduchý systém bezpečného a dálkově ovládaného rádia a světel do koupelny. Svoji oblíbenou skladbu nebo zprávy si tak můžete užít i při sprchování či koupání, čištění zubů či ranním líčení. A navíc novinka: vaši stanici vám už nikdo z rodiny nepřeladí. Uložte si ji jednoduše do paměti. Koupelna se rázem stane praktickou a veselou. Systém RAVAK Compact 1 Memory obsahuje centrální a bodové světlo, rádio s reproduktorem a dálkové ovládání. Světla i rádio s možností uložení až tří stanic do paměti můžete ovládat třeba přímo z vany a bez obav i mokrou rukou. Jednotlivé prvky sestavy mají elegantní a jednotný design. Systém RAVAK Living 1 Memory je rozšířenou variantou pro koupelny se sádrokartonovým podhledem. K nákupu systému RAVAK Compact 1 Memory nebo RAVAK Living 1 Memory nyní dostanete jako bonus druhý ovladač bez paměti zdarma! Tato mimořádná nabídka platí do konce letošního roku.

3/ Sedátka OVO


Praktickým a finančně nenáročným dárkem do sprchových koutů jsou moderní a praktická sedátka OVO. Mají ergonomický tvar, jsou vyrobena z hygienicky nezávadných materiálů, jsou omyvatelná a hlavně sklopná, takže ve složeném stavu nezabírají ve sprchovacím prostoru prakticky žádné místo. Nosnost sedátek je garantována do 150 kg. Umožní dokonalou relaxaci při sprchování. Balancování na jedné noze a další akrobatické kousky při mytí nebo holení nohou budou minulostí. Vybírat můžete z několika druhů tvarově, barevně a materiálově odlišných sedátek.

4/ Soli a pěny do koupele


Přísady do koupele patří k tradičním dárkům. Koupelnové soli RAVAK se skládají z granulované přírodní soli, mýdlových konfet a hydratační přísady v podobě kaviáru, a proto nevysušují kůži, ale hydratují ji, provoní koupel a mají i mycí účinky. Zrnka soli jsou zhruba čtyřikrát menší než u běžných koupelových solí. Nemají ostré hrany a snadněji se rozpouští. Na rozdíl od jiných solí proto nepoškrábou povrch akrylátu.

Pěny nabízíme s přísadou Aloe nebo Silk (hedvábí). Pěna Aloe obsahuje antiperle napuštěné výtažky rostlin Aloe Vera, které se ve vodě snadno rozpouštějí a léčivě působí na lidskou kůži i na její drobná poranění. Pěna Silk s výtažky z hedvábí zase učiní pokožku jemnou, voňavou a hedvábně vláčnou.

Možná si řeknete, že jsme to pojali vskutku netradičně. Všichni ale víme, že do každé domácnosti se hodí vybavení, které život usnadní a zpříjemní. Mezi místa, kde relaxujeme a čerpáme energii, rozhodně patří i koupelna. Tak proč to nezkusit zrovna letos o Vánocích?

Zdroj a foto: Ravak a.s., www.ravak.cz

Počet komentářů (2) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Nejpromyšlenější řešení pro malou koupelnu? Sety BeHappy V a S.  A vše se vejde…

Nejpromyšlenější řešení pro malou koupelnu? Sety BeHappy V a S. A vše se vejde…

5.12.2008 | PR článek | Koupelny a toalety

Máte malou koupelnu, do které se vám téměř nic nevejde? Víme si s tím rady. Ušetřete sebe a své blízké únavného běhání a shánění zařízení do koupelny.... Celý článek

Vana s oknem i bez

Vana s oknem i bez

24.11.2008 | Redakce | Koupelny a toalety

Ležet ve vaně v horké lázni a přitom se kochat pohledem do zasněžené zahrady – to je sen řady z nás. Okno v koupelně má však kromě navození blahodárný... Celý článek

Soukromé parní lázně

Soukromé parní lázně

12.11.2008 | Redakce | Koupelny a toalety

Velmi oblíbeným způsobem relaxace je i u nás saunování. Než jsme se však plně oddali tomuto požitku, užívali jsme si u nás v hojné míře horkou páru. Ú... Celý článek

Jak naložit s doplňky v koupelně?

Jak naložit s doplňky v koupelně?

5.11.2008 | Redakce | Koupelny a toalety

Atmosféru koupelny dotvářejí koupelnové doplňky, které si pořizujeme většinou jako poslední. Při jejich výběru bychom se měli řídit počtem a strukturo... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii