Reklama

Nové trendy

03.01.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Koupelny a toalety

Moderní koupelny sázejí na jasné tvary, světlé barvy a zdůrazňují dokonalý design sanitátní keramiky.

Nové trendy
Reklama

Praktický tip:

Chvíle pro sebe

Dát si po náročném dni horkou koupel a dopřát si pár okamžiku, kdy se můžeme věnovat opravdu jedině sami sobě a při očistě těla přijít na jiné myšlenky, po tom asi čas od času zatouží každý z nás. Abychom se ve vaně mohli ještě lépe „zabydlet“, k tomu nám poslouží šikovná bambusová polička, na kterou můžeme odložit třeba rozečtenou knížku nebo náš oblíbený časopis. (1350 Kc, www.e-inspiro.cz)

NEJÚSPORNĚJŠÍ prostorové řešení přináší koncept Be happy, který umožňuje pohodlné koupání i sprchování. (Od 7690 Kc, Ravak)

SÉRII sanitární keramiky Istanbul, v níž najdeme radu WC, bidetu a závěsných ci stojících umyvadel s integrovaným sloupem, navrhl v roce 2008 slavný designér Ross Lovegrove pro značku Vitra. (Siko)

OBKLADY z kolekce Canapé mají reliéfní strukturu připomínající povrch ručně tkané látky. Tlumenější tóny žluté, modré a cihlové se zde kombinují s barvou slonové kosti. (Od 249 Kc/m², Rako)

TOMUTO atypicky řešenému interiéru dominuje vana Avantgarde, která je díky symetricky umístěným zádovým plochám, loketním operkám a středovému odtoku vhodná i pro dvě osoby. (Kaldewei)

ATRAKTIVNÍ řada plastických obkládaček s názvem Bond pochází od Hariho Koskinena. Střídají se v ní lesklé vypouklé a prolamované obklady, a vzniká zajímavý efekt měnících se světel a stínu. (Rozmery: 19,5 x 22 cm, Siko)

ČISTÉ linie vany z rady Aveo, exkluzivně navržené pro znacku Villeroy & Boch, působí na všechny naše smysly. (Od 74 000 Kc)

PŘEDLOŽKY
Pokud nemáte podlahové topení, vystupování z vany vám zpříjemní koupelnové pŘedložky. Společnost Siko je nabízí v sedmnácti variantách, takže je mŮžete sladit i s dalším textilem v koupelně. Mají rozměry 60 x 90 cm a vyrábějí se z akrylu a mikrovlákna. (399 Kc, www. siko.cz)

VANA Rosa je vhodná i do malých prostor, neztrácí však nic ze svého komfortu. (Od 10 990 Kc, Ravak)

DO SÉRIE Valerie patrí kobereček, potah na víko a předložka k WC. (449 Kc, Bonprix)

KOLEKCE America, do níž patří tato akrylátová vana, vychází z jasných linií inspirovaných klasickými tvary. (Roca)

STOJÁNKOVÁ baterie Portofi no z matného nerezu má jednoduchý design a vyrábí se ve dvou výškách. (Od 3590 Kc, Hopa)

Reklama
Reklama

Související články

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

04.08.2020 | Koupelny a toalety

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to… Celý článek

Jak odvětrat koupelnu bez okna?

29.05.2020 | Koupelny a toalety

V koupelně musíte pravidelně větrat. Jinak se v ní kondenzuje voda, zvyšuje se vlhkost a tvoří se plíseň. Pokud to neděláte, zakládáte si v tom… Celý článek

Vybíráte vanu? My vám v tom poradíme!

13.03.2020 | Koupelny a toalety

V dnešní době můžete koupit mnoho druhů van. Neobvykle tvarovanými vanami určenými pro malé a zajímavé prostory počínaje a tradičními masivními… Celý článek

Inspirujte se našimi tipy při zařizování své koupelny

30.05.2019 | Koupelny a toalety

Některé věci ve své koupelně neovlivníme. A to například umístění sprchy, vany a toalety. Velmi často za to může již existující instalace, ale také… Celý článek

Reklama
Reklama