Reklama

Nové trendy

3.1.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Koupelny a toalety

Nové trendy

Moderní koupelny sázejí na jasné tvary, světlé barvy a zdůrazňují dokonalý design sanitátní keramiky.

Praktický tip:

Chvíle pro sebe

Dát si po náročném dni horkou koupel a dopřát si pár okamžiku, kdy se můžeme věnovat opravdu jedině sami sobě a při očistě těla přijít na jiné myšlenky, po tom asi čas od času zatouží každý z nás. Abychom se ve vaně mohli ještě lépe „zabydlet“, k tomu nám poslouží šikovná bambusová polička, na kterou můžeme odložit třeba rozečtenou knížku nebo náš oblíbený časopis. (1350 Kc, www.e-inspiro.cz)

NEJÚSPORNĚJŠÍ prostorové řešení přináší koncept Be happy, který umožňuje pohodlné koupání i sprchování. (Od 7690 Kc, Ravak)

SÉRII sanitární keramiky Istanbul, v níž najdeme radu WC, bidetu a závěsných ci stojících umyvadel s integrovaným sloupem, navrhl v roce 2008 slavný designér Ross Lovegrove pro značku Vitra. (Siko)

OBKLADY z kolekce Canapé mají reliéfní strukturu připomínající povrch ručně tkané látky. Tlumenější tóny žluté, modré a cihlové se zde kombinují s barvou slonové kosti. (Od 249 Kc/m², Rako)

TOMUTO atypicky řešenému interiéru dominuje vana Avantgarde, která je díky symetricky umístěným zádovým plochám, loketním operkám a středovému odtoku vhodná i pro dvě osoby. (Kaldewei)

ATRAKTIVNÍ řada plastických obkládaček s názvem Bond pochází od Hariho Koskinena. Střídají se v ní lesklé vypouklé a prolamované obklady, a vzniká zajímavý efekt měnících se světel a stínu. (Rozmery: 19,5 x 22 cm, Siko)

ČISTÉ linie vany z rady Aveo, exkluzivně navržené pro znacku Villeroy & Boch, působí na všechny naše smysly. (Od 74 000 Kc)

PŘEDLOŽKY
Pokud nemáte podlahové topení, vystupování z vany vám zpříjemní koupelnové pŘedložky. Společnost Siko je nabízí v sedmnácti variantách, takže je mŮžete sladit i s dalším textilem v koupelně. Mají rozměry 60 x 90 cm a vyrábějí se z akrylu a mikrovlákna. (399 Kc, www. siko.cz)

VANA Rosa je vhodná i do malých prostor, neztrácí však nic ze svého komfortu. (Od 10 990 Kc, Ravak)

DO SÉRIE Valerie patrí kobereček, potah na víko a předložka k WC. (449 Kc, Bonprix)

KOLEKCE America, do níž patří tato akrylátová vana, vychází z jasných linií inspirovaných klasickými tvary. (Roca)

STOJÁNKOVÁ baterie Portofi no z matného nerezu má jednoduchý design a vyrábí se ve dvou výškách. (Od 3590 Kc, Hopa)

Související články

Příjemně prohřátá koupelna

Příjemně prohřátá koupelna

28.2.2012 | časopis Bydlení | Koupelny a toalety

Koupelna by rozhodně neměla být místností pro otužilce. Většina lidí potřebuje k hygieně příjemně vyhřáté prostředí, navíc teplá koupelna lépe vysychá... Celý článek

Nápadný půvab volně stojících van

Nápadný půvab volně stojících van

24.2.2012 | časopis Bydlení | Koupelny a toalety

Konec roku a vánoční období téměř v každém probudí romantické a nostalgické pocity. Proto jsme se rozhodli právě nyní podrobněji podívat na téma, kter... Celý článek

Jak vyhřát koupelnu výhodně i stylově

Jak vyhřát koupelnu výhodně i stylově

21.12.2011 | Redakce | Koupelny a toalety

V koupelně trávíme stále více času, často zde třeba relaxujeme při koupeli. Proto je nezbytné, abychom se tu cítili dobře. K tomu potřebujeme nejen pě... Celý článek

Velká radost z malé koupelny

Velká radost z malé koupelny

12.12.2011 | časopis Bydlení | Koupelny a toalety

V koupelně prý průměrně strávíme šestnáctinu aktivního dne. I když její plocha zabírá třeba jen šestnáctinu vašeho bytu, měli byste jí věnovat stoproc... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii