Reklama

Novinky do vaší koupelny 2017

27.01.2017 | StanislavaV | Rubrika - Koupelny a toalety

Co momentálně frčí ve světě koupelen? Jaké jsou novinky letošního roku? Pokud toužíte si zařídit koupelnu podle nejnovějších trendů a vychytávek, můžete se inspirovat tímto článkem.

Novinky do vaší koupelny 2017
Reklama

Rustikální styl koupelen opět na scéně

koupelna 2017

Staré se vrací. Vintage a industriální styl je stále populárnější. Momentálním hitem je si zařizovat koupelny v rustikálním stylu. Jednou z typických věcí pro tento styl je vana umístěna doprostřed místnosti, kdy stojí na ozdobných nožkách. Zajímavé, že? Bude to vana jako pro princeznu!

Prosklené koupelny

Ne jeden luxusní hotel zařizuje koupelny v opravdu zvláštním stylu. Naprostým hitem je sprchový kout uprostřed místnosti. Nenachází se v rohu, jak jsme zvyklí, ale v prostoru. Je obložen pouze průhledným sklem a mnohdy z něj vidíte až na televizi před postelí. Nic pro stydlíny, ale své kouzlo to má!

Tzv. „vanosprcha“

koupelna 2017

Pokud si prostor ve vaší koupelně žádá pouze malý sprchový kout, nezoufejte. Na trhu najdete spousty asymetrických a různě tvarovaných van, které se vejdou i do těch nejmenších prostorů. Navíc! K těmto vanám se dá přidělat taky zástěna, takže nám vana poslouží i jako sprcha. Je to praktické a vypadá to skvěle!

Široký okraj vany

koupelna 2017

Široké okraje vany jsou velmi praktické. Můžete na ně odkládat šampony, kondicionéry, sprchové gely, pěnu na holení, mýdla, žiletky… zkrátka cokoliv vás napadne. Okraje jsou širší a širší. Nyní už není problém si na tyto vany položit cokoliv. Tak co? Zkusíte si dopřát vanu se svou drahou polovičkou, kdy na okraj položíte skleničky s vínem a plno svíček?

Rádio kdekoliv vás napadne

Ještě nedávno bylo vrcholem luxusu zabudované rádio ve sprchovém koutu, dnes je již klasikou rádio kdekoliv. Zabudované v zrcadle, na záchodě, u vany, kdekoliv vás je napadne!

I topení na ručníky může být stylové

koupelna 2017

Všichni známé otopná tělesa v podobě žebříčku, na které si skládáme naše osušky po použití. Pěkně uschnou a jsou nahřáté. Klasickým žebříkům však odzvonilo! Na výběr máte z nejrůznějších tvarů a designů. Vyberte ten, který nejlépe sedne do stylu vaší koupelny.

Zdroj fotografií: pinterest.com, s-media-cache-ak0.pinimg.com

Reklama
Reklama

Související články

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

04.08.2020 | Koupelny a toalety

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to… Celý článek

Jak odvětrat koupelnu bez okna?

29.05.2020 | Koupelny a toalety

V koupelně musíte pravidelně větrat. Jinak se v ní kondenzuje voda, zvyšuje se vlhkost a tvoří se plíseň. Pokud to neděláte, zakládáte si v tom… Celý článek

Vybíráte vanu? My vám v tom poradíme!

13.03.2020 | Koupelny a toalety

V dnešní době můžete koupit mnoho druhů van. Neobvykle tvarovanými vanami určenými pro malé a zajímavé prostory počínaje a tradičními masivními… Celý článek

Inspirujte se našimi tipy při zařizování své koupelny

30.05.2019 | Koupelny a toalety

Některé věci ve své koupelně neovlivníme. A to například umístění sprchy, vany a toalety. Velmi často za to může již existující instalace, ale také… Celý článek

Reklama
Reklama