Novinky do vaší koupelny 2017

27.1.2017 | StanislavaV | Rubrika - Koupelny a toalety

Sponzorované odkazy:

Co momentálně frčí ve světě koupelen? Jaké jsou novinky letošního roku? Pokud toužíte si zařídit koupelnu podle nejnovějších trendů a vychytávek, můžete se inspirovat tímto článkem.

Novinky do vaší koupelny 2017

Rustikální styl koupelen opět na scéně

koupelna 2017

Staré se vrací. Vintage a industriální styl je stále populárnější. Momentálním hitem je si zařizovat koupelny v rustikálním stylu. Jednou z typických věcí pro tento styl je vana umístěna doprostřed místnosti, kdy stojí na ozdobných nožkách. Zajímavé, že? Bude to vana jako pro princeznu!

Prosklené koupelny

Ne jeden luxusní hotel zařizuje koupelny v opravdu zvláštním stylu. Naprostým hitem je sprchový kout uprostřed místnosti. Nenachází se v rohu, jak jsme zvyklí, ale v prostoru. Je obložen pouze průhledným sklem a mnohdy z něj vidíte až na televizi před postelí. Nic pro stydlíny, ale své kouzlo to má!

Tzv. „vanosprcha“

koupelna 2017

Pokud si prostor ve vaší koupelně žádá pouze malý sprchový kout, nezoufejte. Na trhu najdete spousty asymetrických a různě tvarovaných van, které se vejdou i do těch nejmenších prostorů. Navíc! K těmto vanám se dá přidělat taky zástěna, takže nám vana poslouží i jako sprcha. Je to praktické a vypadá to skvěle!

Široký okraj vany

koupelna 2017

Široké okraje vany jsou velmi praktické. Můžete na ně odkládat šampony, kondicionéry, sprchové gely, pěnu na holení, mýdla, žiletky… zkrátka cokoliv vás napadne. Okraje jsou širší a širší. Nyní už není problém si na tyto vany položit cokoliv. Tak co? Zkusíte si dopřát vanu se svou drahou polovičkou, kdy na okraj položíte skleničky s vínem a plno svíček?

Rádio kdekoliv vás napadne

Ještě nedávno bylo vrcholem luxusu zabudované rádio ve sprchovém koutu, dnes je již klasikou rádio kdekoliv. Zabudované v zrcadle, na záchodě, u vany, kdekoliv vás je napadne!

I topení na ručníky může být stylové

koupelna 2017

Všichni známé otopná tělesa v podobě žebříčku, na které si skládáme naše osušky po použití. Pěkně uschnou a jsou nahřáté. Klasickým žebříkům však odzvonilo! Na výběr máte z nejrůznějších tvarů a designů. Vyberte ten, který nejlépe sedne do stylu vaší koupelny.

Zdroj fotografií: pinterest.com, s-media-cache-ak0.pinimg.com

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Dbejte o svůj nábytek také v koupelně

Dbejte o svůj nábytek také v koupelně

7.3.2017 | StanislavaV | Koupelny a toalety

Koupelna patří k místům, které jsou v domácnosti nejtěžší na údržbu. Mnohdy se musíme nutit do toho, abychom se vrhli do generálního úklidu koupelny… ... Celý článek

Koupelnové skříňky je třeba přizpůsobit prostoru

Koupelnové skříňky je třeba přizpůsobit prostoru

2.3.2017 | PR článek | Koupelny a toalety

Zvláštní místo mezi vybavením domácnosti zastává koupelnový nábytek. V této oblasti je totiž často třeba projevit značnou kreativitu, aby jednotlivé k... Celý článek

Retro koupelny v industriálním stylu

Retro koupelny v industriálním stylu

2.12.2016 | StanislavaV | Koupelny a toalety

Hledáte inspirace pro zařízení vaší koupelny? V tomto článku vám poradíme, jak si vybudovat retro koupelnu v industriálním stylu. Inspirujte se a vyzk... Celý článek

Novinky do Vaší koupelny

Novinky do Vaší koupelny

4.10.2016 | StanislavaV | Koupelny a toalety

Známe modní vlny v oblečení, trendy směry v zařízení obývacího pokoje, recepty které opravdu letí, moderní sporty i nové a oblíbené proudy literatury.... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii