Prasklá vodovodní trubka? Vhod vám přijde rychlá půjčka

08.11.2018 | PR článek | Rubrika - Koupelny a toalety

Lapálie v domácnosti si nevybírají dne ani hodiny, přijdou zrovna tak nenadále jako vítr. Vyžádají si bleskové řešení a přijdou doslova jako blesk z čistého nebe. Řeč je teď samozřejmě o haváriích v domácnosti, které na nikoho nečekají a navštíví nás velice nečekaně. Vše přitom může jít doslova jako po másle, stačí jen řešit obtíže krátkodobou nebankovní půjčkou. Peníze totiž budou na účtu ještě dřív, než stihne profesionální instalatér dodělat základní práci. Nechcete přece vytopit sousedy a platit ještě víc, že? Pak je třeba okamžitě jednat!

Prasklá vodovodní trubka? Vhod vám přijde rychlá půjčka
Reklama

Bleskově zasáhnout a opravit, to není problém

 

Během chvíle přijet a vše dát do pořádku. I od toho jsou profesionální instalatéři. Musíte ale počítat s tím, že včasný zásah se trochu prodraží. Jde ovšem o záchrannou brzdu před případnou ještě větší pohromou, tudíž je pochopitelně každá minuta drahá. Stačí jen zavolat, ale také mít pohromadě dostatek peněz. A to je někdy problém, protože až celá polovina tuzemských domácností podle různých průzkumů nemá žádné hmotné úspory. Nebojte se ale jednat, protože peníze budou po ruce včas – tím si můžete být naprosto jistí. A jaké má půjčka rychle vlastně parametry?

  • Až patnáct tisíc korun na dobu osmadvaceti kalendářních dnů. Zní tohle dost zajímavě?

  • Malý poplatek a splatnost se může ještě prodloužit, a to klidně až o další celé čtyři týdny.

  • Podmínky? Plnoletost, vlastní účet v české bance a trvalý pobyt hlášený kdekoliv v ČR.

To je vlastně vše, snad jen třeba dodat, že půjčka je samozřejmě zcela bezúčelová a nemusíte si s ní tak dělat starosti. Žádné vysvětlování nehrozí, žádné výslechy nepřijdou. Nemusíte se svěřovat nebo poskytovat bližší údaje o sobě než pouze ty vůbec nejzákladnější. Půjčka před výplatou už tak zkrátka funguje!

 

Účinná pomoc pro každou složitou situaci

 

Bez kompromisů, nekonečných proseb a neochotné pomoci z řad příbuzných. Samozřejmě, půjčka se dá sjednat i bez zbytečných přihlížejících, kteří by pak jen šířili další klepy o vás a vaší rodině, tomu je přeci lepší se preventivně vyhnout. Nečekejte proto zbytečně a ihned poté, co dojde k havárii vodovodního potrubí, zachovejte duchaplnost. Okamžitě volejte instalatéra a hned poté, ještě, než přijede, začněte jednat o krátkodobém úvěru, se kterým jej pak obratem zaplatíte. Pokud máte bankomat opravdu nedaleko, doslova a do písmene tím zabijete dvě mouchy jednou ranou, jak praví staré okřídlené pořekadlo!

 

Výplata je daleko, řešení na dosah ruky

 

Ani příliš nesejde na tom, že máte ještě týden před výplatou a dost možná se zaměstnavatel ještě o pár dní zpozdí, protože to má zkrátka dlouhodobě ve zvyku a podobný krok se dá jistě očekávat. Můžete mít peníze v ruce ještě dnes, ba dokonce během příštích pár minut a zaplatit instalatérovi za jeho ochotu a rychlou pomoc hned po vystavení příslušné faktury. Půjde to doslova jako po másle, žádné administrativní zdržení. Vyplníte jen několik málo kolonek, nemusíte psát obsáhlé romány a zpovídat se ze svých dávných hříchů ze studentských let. Jen pár slov, jen pár údajů, včetně potvrzení o příjmu a můžete vyplatit řemeslníka tak rychle, až sám bude překvapený!

 

Nemusí jít jen o poruchu na vodovodu

 

Prasklá trubka nemusí být jediným problémem, kvůli němuž se volá domů zkušený řemeslník. Těch problémů, co klidně mohou nastat, je totiž celá řada. Souvisí nejen s koupelnou a kuchyní, ale také třeba rozvody elektřiny. Zabouchnuté dveře od bytu, když zrovna nemáte po ruce klíč, jsou jedním z mnoha případů, které mohou, ale také nemusí nastat. A je lepší, když jste připraveni na všechny možné alternativy, budete pak o to méně překvapení!

 

Reklama
Reklama

Související články

Jak vzniká kobereček GRUND?

26.11.2020 | Koupelny a toalety

Koupelnová předložka, kobereček do dětského pokoje nebo rohožka do předsíně mají jedno společné. Při výrobě je jim věnována ta největší péče.… Celý článek

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

04.08.2020 | Koupelny a toalety

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to… Celý článek

Jak odvětrat koupelnu bez okna?

29.05.2020 | Koupelny a toalety

V koupelně musíte pravidelně větrat. Jinak se v ní kondenzuje voda, zvyšuje se vlhkost a tvoří se plíseň. Pokud to neděláte, zakládáte si v tom… Celý článek

Vybíráte vanu? My vám v tom poradíme!

13.03.2020 | Koupelny a toalety

V dnešní době můžete koupit mnoho druhů van. Neobvykle tvarovanými vanami určenými pro malé a zajímavé prostory počínaje a tradičními masivními… Celý článek

Reklama
Reklama