Přírodní koupelnové oleje, pro Vaši plnou relaxaci

09.07.2012 | PR článek | Rubrika - Koupelny a toalety

Proč koupelnové oleje? Přírodní koupelové oleje jsou zcela jiné než pěny do koupele a sprchové gely ať už svou konzistencí pro důkladnější promíchání s vodou, pro své lepší vlastnosti, při působení na pokožku nebo i pro lepší uvolňování vonné složky při spojení s vodou. Většina z Vás již prvním použití bude vědět, že by neměnila.

Přírodní koupelnové oleje, pro Vaši plnou relaxaci
Reklama

 

 

Přírodní koupelnové oleje, jako přírodní kosmetika, pokožku příjemně hydratují a vyživují a ta je po koupeli krásně vláčná a příjemná na dotek. Díky obsahu čistě přírodních látek – extraktů z rostlin a vitamínů - bez jakýchkoliv chemických příměsí, které Vaše kůže plně vstřebá, zůstane dlouhou dobu pružná a projasněná a  nedochází k přesušení pokožky jako u běžných již zmíněných prostředků viz. Výše.

Stejné platí i pro další souvisejíci přírodní produkty jako je např. přírodní kosmetika na vlasy a to jak pro dospělé, tak i pro děti.

 

Koupele s přidanou hodnotou

Nabídka koupelových olejů je velmi rozmanitá a můžete vybírat z mnoha druhů a to jak podle vlastnosti Vaší kůže, tak dle různých vůní, které navíc můžete dle Vašich preferencí, dále smíchávat s dalšími přírodními vonnými esencemi.

Příkladem je velmi vhodná a oblíbená kombinace použití přírodního oleje do koupele (na výběr např. mandlový, sojový, jojobový, olej z vlašských ořechů....) a následně po vlastní koupeli, použití např. lecitinového olejíčku přímo ještě na vlhké tělo, které uzavře všechny vitamíny a tělu prospěšné látky přímo v kůži, čímž se zněkolikanásobí účinek koupele pomocí přírodních přípravků a zároveň ji nevysuší a ani nezanechá příliš mastnou.

Relaxujte i záhy po koupeli

Vyjma uvolněného pocitu při koupeli, který navozujete díky čistým a intenzivním vůním koupelnového oleje, Vám vůně ani po osušení z pokožky nezmizí, ale naopak si můžete dále užívat vůně Vaší pokožky do které se vůně z přírodních extraktů obsažené v olejích vsákla. Tomuto procesu říkáme aromaterapie a vyjma Vašeho těla si na sebe udělá čas i Vaše mysl.

Přírodní kosmetika a další přípravky pro koupele, podporu výživy, aromaterapie atd. pro každodenní použití i jako vhodný dárek, naleznete v internetovém obchodě www.prirodni.cz za solidní ceny s rychlou dobou dodání.

Reklama
Reklama

Související články

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

04.08.2020 | Koupelny a toalety

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to… Celý článek

Jak odvětrat koupelnu bez okna?

29.05.2020 | Koupelny a toalety

V koupelně musíte pravidelně větrat. Jinak se v ní kondenzuje voda, zvyšuje se vlhkost a tvoří se plíseň. Pokud to neděláte, zakládáte si v tom… Celý článek

Vybíráte vanu? My vám v tom poradíme!

13.03.2020 | Koupelny a toalety

V dnešní době můžete koupit mnoho druhů van. Neobvykle tvarovanými vanami určenými pro malé a zajímavé prostory počínaje a tradičními masivními… Celý článek

Inspirujte se našimi tipy při zařizování své koupelny

30.05.2019 | Koupelny a toalety

Některé věci ve své koupelně neovlivníme. A to například umístění sprchy, vany a toalety. Velmi často za to může již existující instalace, ale také… Celý článek

Reklama
Reklama