Přírodní koupelnové oleje, pro Vaši plnou relaxaci

9.7.2012 | PR článek | Rubrika - Koupelny a toalety

Přírodní koupelnové oleje, pro Vaši plnou relaxaci

Proč koupelnové oleje? Přírodní koupelové oleje jsou zcela jiné než pěny do koupele a sprchové gely ať už svou konzistencí pro důkladnější promíchání s vodou, pro své lepší vlastnosti, při působení na pokožku nebo i pro lepší uvolňování vonné složky při spojení s vodou. Většina z Vás již prvním použití bude vědět, že by neměnila.

 

 

Přírodní koupelnové oleje, jako přírodní kosmetika, pokožku příjemně hydratují a vyživují a ta je po koupeli krásně vláčná a příjemná na dotek. Díky obsahu čistě přírodních látek – extraktů z rostlin a vitamínů - bez jakýchkoliv chemických příměsí, které Vaše kůže plně vstřebá, zůstane dlouhou dobu pružná a projasněná a  nedochází k přesušení pokožky jako u běžných již zmíněných prostředků viz. Výše.

Stejné platí i pro další souvisejíci přírodní produkty jako je např. přírodní kosmetika na vlasy a to jak pro dospělé, tak i pro děti.

 

Koupele s přidanou hodnotou

Nabídka koupelových olejů je velmi rozmanitá a můžete vybírat z mnoha druhů a to jak podle vlastnosti Vaší kůže, tak dle různých vůní, které navíc můžete dle Vašich preferencí, dále smíchávat s dalšími přírodními vonnými esencemi.

Příkladem je velmi vhodná a oblíbená kombinace použití přírodního oleje do koupele (na výběr např. mandlový, sojový, jojobový, olej z vlašských ořechů....) a následně po vlastní koupeli, použití např. lecitinového olejíčku přímo ještě na vlhké tělo, které uzavře všechny vitamíny a tělu prospěšné látky přímo v kůži, čímž se zněkolikanásobí účinek koupele pomocí přírodních přípravků a zároveň ji nevysuší a ani nezanechá příliš mastnou.

Relaxujte i záhy po koupeli

Vyjma uvolněného pocitu při koupeli, který navozujete díky čistým a intenzivním vůním koupelnového oleje, Vám vůně ani po osušení z pokožky nezmizí, ale naopak si můžete dále užívat vůně Vaší pokožky do které se vůně z přírodních extraktů obsažené v olejích vsákla. Tomuto procesu říkáme aromaterapie a vyjma Vašeho těla si na sebe udělá čas i Vaše mysl.

Přírodní kosmetika a další přípravky pro koupele, podporu výživy, aromaterapie atd. pro každodenní použití i jako vhodný dárek, naleznete v internetovém obchodě www.prirodni.cz za solidní ceny s rychlou dobou dodání.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Koupelnový ráj

Koupelnový ráj

23.7.2012 | časopis Náš útulný byt | Koupelny a toalety

Tip Pohrajte si s výběrem obkladů, zaměřte se na kvalitu jejich zpracování a celkový dojem. Omezte kombinaci horizontálního a vertikálního dělení a vs... Celý článek

Veletrh Cersai

Veletrh Cersai

12.7.2012 | časopis Náš útulný byt | Koupelny a toalety

V italské Boloni proběhla tradiční událost roku zaměřená na koupelny. Celý článek

Koupelny velkorysé a komfortní

Koupelny velkorysé a komfortní

4.6.2012 | časopis Nové byty a domy | Koupelny a toalety

Obáváte se trendů, jež by vás mohly směřovat tam, kam nechcete, k tomu, co se vám nelíbí? Tentokrát nemusíte mít obavy, současný koupelnový vývoj vám ... Celý článek

Sprcha jako oáza klidu

Sprcha jako oáza klidu

5.4.2012 | časopis Bydlení | Koupelny a toalety

Dnešní koupelna už nemá být ta nejmenší a nejtemnější vykachličkovaná místnost, kde pobýváme jen nezbytnou dobu v čase ranní a večerní hygieny, ale st... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii