Radiátory na míru vyváží prostor

24.03.2011 | PR článek | Rubrika - Krby a vytápění

Vytápění patří k hlavním tématům bydlení. Nové technologické koncepce reagují nejen na technické požadavky (funkčnost), ale zvyšují i estetickou stránku vytápění. Společným jmenovatelem je individuální přístup a maximální vstřícnost přáním a potřebám zákazníka. Hledáte-li spojení kvality a designu, vyberte si z nabídky radiátorů na míru.

Radiátory na míru vyváží prostor
Reklama

Z čeho můžeme vybírat a jaké parametry lze přizpůsobit? Inspirujte se originálními radiátory ISAN a možnostmi jejich provedení.

Moderní interiéry kladou náročné požadavky, na které musí reagovat také styl radiátorů. Designové nebo parametrové potřeby mohou být rozmanité. Vyplatí se tedy individuální přístup a řešení konkrétních požadavků. Tento princip podporuje český výrobce radiátorů ISAN. Z velkého množství tradičních i ryze moderních radiátorů vybavíme nejen svou koupelnu, radiátory ISAN najdou uplatnění v jakýchkoli bytových i nebytových prostorech.

Radiátory na míru

Díky možnosti výroby radiátoru na míru nás při výběru nelimitují rozměry ani způsob připojení. Stačí najít tu správnou kombinaci typu, barvy a technických parametrů. Při objednávání stačí vyplnit jednoduchý a přehledný online formulář: nejdříve zvolíme typ radiátoru a jeho barvu. Vzorník barev sice k dispozici máme, ale funguje pouze orientačně kvůli možnému barevnému zkreslení nastavení monitoru.

Vybírat můžeme z bílé klasiky několika odstínů – slonovinová kost, sněhově bílá, jemná jasmínová, ale i z exotických barev bambusového dřeva, chilli nebo pálené cihly, pískovce, ocelově modré či kovových odstínů. Kromě barev si můžeme vybrat také jemnou strukturu povrchu. Chceme-li mít při výběru barvy naprostou jistotu, máme možnost navštívit jednu z mnoha prodejen, kde vzorky uvidíme v reálu.

Pokud potřebujeme měnit rozměry radiátoru, stačí uvést změnu výšky, změnu délky, případně zadat rozměry zkosení radiátoru. Dále musíme uvést požadavky na připojení radiátoru z možností bočního (levého či pravého) nebo spodního připojení. Díky takto zadaným údajům bezproblémově vyřešíme i atypické potřeby menších prostor či zkosených částí interiéru v podkroví, aniž bychom ztratili na kvalitě designu.

Cena radiátorů na míru

S individuální výrobou radiátorů se samozřejmě pojí také navýšení ceny, které je závislé na konkrétních požadavcích. Vždy záleží na parametrech, ale obecně jde o navýšení kolem 25% při změně výšky nebo šířky, přibližně 35% navíc zaplatíme při změně výšky i šířky zároveň a při náročnější zkosené variantě počítejme až s 50% navýšením.

Široké spektrum typů radiátorů

Radiátory ISAN jsou funkčním designovaným doplňkem interiéru, který vychází ze základního tvaru oblíbených a dnes již klasických trubkových radiátorů. Kvalitní konstrukce a důraz na detail doplňují základní ideu čistých elegantních linií. Variací najdeme opravdu mnoho: standardní vertikální směr radiátoru, moderní horizontální linie, zajímavá tvarová i barevná provedení včetně provedení povrchu v metalíze, rovné, zaoblené, souměrné i netradiční formáty, nebo netradiční kombinace se začleněnou zrcadlovou plochou.

Pro inspiraci a pro konkrétnější představu navštivte fotogalerii radiátorů ISAN. Každý z designově propracovaných radiátorů není jen zajímavým prvkem interiéru, ale především vysoce praktickým služebníkem. Získáte maximální uživatelský komfort.

Ať už využijete možnost přizpůsobení parametrů radiátoru, nebo jen hledáte kvalitní značku, která vám nabídne něco víc než jen rutinu, určitě si z nabídky ISAN vyberete.

ISAN Radiátory, s.r.o.
Blansko, Poříčí 26, 67801
www.isan.cz
E-mail: obchod@isan.cz
Tel: 516 489 138

Reklama
Reklama

Související články

Jak ochránit kamna s výměníkem, když vypnou proud?

20.12.2019 | Krby a vytápění

Venku tuhne a zima se začíná hlásit o slovo. Ráno škrábeme auto, ven chodíme zabalení do teplých kabátů, na rukou rukavice. O to víc se těšíme na… Celý článek

Jaké doporučení by Vám pravděpodobně daly švédské domácnosti při výběru zdroje tepla?

15.10.2019 | Krby a vytápění

Hledáte řešení, které dlouhodobě, spolehlivě a s maximálním komfortem udrží Vaše účty za topnou sezónu na minimu? Nabídek, které se tváří jako ty… Celý článek

Teplo je důležité. Jak ale netopit pánu bohu do oken?

07.02.2019 | Krby a vytápění

Když je venku zima, první věcí, kterou doma uděláme, je to, že si zatopíme. Pokud ale nechcete být překvapeni nepřiměřeně vysokými náklady za… Celý článek

Tento zdroj tepla Vám ušetří řadu starostí, musíte ale vybírat pečlivě

13.12.2018 | Krby a vytápění

Šetříte s nimi peníze, čas, námahu, životní prostředí. Schopnost zajistit Vám teplo i v krutých mrazech za Vás odzkoušely domácnosti ve Skandinávii.… Celý článek

Reklama
Reklama