SAPHO EGO | Dopřejte mu eleganci: I muži mají svá práva.

10.01.2011 | PR článek | Rubrika - Koupelny a toalety

Dnešní muž má své hygienické požadavky, které by měly být po právu respektovány. Dříve se na tento problém tolik nehledělo a byl téměř opomíjen. Stále častěji si to však dnes uvědomuje většina mužské části populace a snaží se své hygienické návyky změnit k lepšímu.

SAPHO EGO | Dopřejte mu eleganci: I muži mají svá práva.
Reklama

Dokonalá hygiena intimních partií je zdraví prospěšná a dá se tak předejít spoustě nepříjemných nemocí. Jednou z takových základních samozřejmostí dnešní doby je bidet, který slouží k intimní hygieně nejen mužské populace.

Bidet si prostě muži v každé koupelně zaslouží a naší povinností je jim jejich potřebu či přání splnit. Začněme tedy hned.

Při pohledu na bidety série EGO je jasné, že se nejedná o obyčejnou sanitární keramiku, která by měla interiér koupelny designově pokazit. Naopak si lze vybrat celou originální toaletní sadu - bidet, umyvadlo, a WC mísu stejných křivek. A výsledek? Vaše koupelna se změní v naprosto dokonalou se znaky ušlechtilosti, maximální hygieny a ucelenosti v souladu s představami moderního interiéru. Řada EGO není obyčejná sanitární keramika, ale nadstandardní vybavení koupelny s nadčasovou elegancí, které Vás přesvědčí nejen svou kvalitou a propracovaným designem.

Víte, odkud pochází slovo bidet a jak vypadaly první bidety? Původ tohoto slova najdeme ve francouzštině, ale první zmínky o tomto zařízení jsou z Anglie. Bidet tehdy představoval porcelánovou mísu vestavěnou do dřevěné skříňky, která měla své místo v ložnici. Zřejmě kvůli zachování intimity a pohodlí uživatelů. Dnes je tomu trochu jinak. Bidety se umísťují výhradně do koupelnových a WC prostor. Dříve byl tento hygienický doplněk vymožeností pouze vyšších kruhů. Dnes už jej nacházíme v skoro každé domácnosti.

Do naší země se bidety rozšířily poměrně nedávno a jejich obliba stále stoupá. A proč ne. Vždyť čistota je půl zdraví! To už dnes chápou i muži.

Celý sortiment si prohlédněte na www.sapho.cz

Reklama
Reklama

Související články

Jak vzniká kobereček GRUND?

26.11.2020 | Koupelny a toalety

Koupelnová předložka, kobereček do dětského pokoje nebo rohožka do předsíně mají jedno společné. Při výrobě je jim věnována ta největší péče.… Celý článek

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

04.08.2020 | Koupelny a toalety

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to… Celý článek

Jak odvětrat koupelnu bez okna?

29.05.2020 | Koupelny a toalety

V koupelně musíte pravidelně větrat. Jinak se v ní kondenzuje voda, zvyšuje se vlhkost a tvoří se plíseň. Pokud to neděláte, zakládáte si v tom… Celý článek

Vybíráte vanu? My vám v tom poradíme!

13.03.2020 | Koupelny a toalety

V dnešní době můžete koupit mnoho druhů van. Neobvykle tvarovanými vanami určenými pro malé a zajímavé prostory počínaje a tradičními masivními… Celý článek

Reklama
Reklama