SAPHO MARIOKA | Staňte se designérem Vaši koupelny.

28.12.2010 | PR článek | Rubrika - Koupelny a toalety

Koupelnová nábytková řada Marioka je exklusivní novinka, která je v souladu se současnými nejmodernějšími trendy v oblasti koupelnového nábytku – ovšem s chytrou cenou.

SAPHO MARIOKA | Staňte se designérem Vaši koupelny.
Reklama

Koupelna se za poslední desítky let změnila z místa určeného pouze pro očistu těla, v místo pro relaxaci a odpočinek. Změnil se podstatně i koupelnový nábytek, který nyní prožívá velkou revoluci. Zákazníci vyžadují, aby byl nábytek účelný nejen po stránce funkční, ale také estetické. Tento trend nepochybně splňuje nová řada Marioka, která na první pohled upoutá svým jednoduchým designem a úžasnou barevností.

CREME LINE a DUB FERRARA je určen pro zákazníky, kteří hledají klasičtější barevný vzhled a netouží po výrazné změně svého koupelnového interiéru. Naproti tomu provedení MAKASSAR dodá koupelnovým prostorám exotický a nevšední vzhled, který upoutá na první pohled. V posledních letech se stala moderní i klasická černá, která může působit ve vysoce lesklém provedení naprosto úchvatně a tajemně, zvláště je-li v kombinaci s vhodnými doplňky. Také barva BORDO v lesku patří mezi velmi elegantní a oslnivé barvy moderního koupelnového nábytku. Bordo byla vždy znakem aristokracie a tudíž i dominantou zámeckého stylu a je známo, že nabíjí pozitivní energií a celkově posiluje organizmus.

V jednoduchosti je krása, říká se a tato řada je opravdu krásná a lahodí téměř každému oku. Samozřejmostí je i její variabilnost. Lze si vybrat různé tipy skříněk, které budou přesně vyhovovat Vašim potřebám, barvou, velikostí i šířkou. Nábytek je také vybaven systémem automatického dovření zásuvky, který zaručí tlumené zavírání bez nepříjemného bouchnutí.

To vše lze elegantně doplnit "vychytávkou", bez které se dnes už snad neobejdeme - zásuvkové světlo s led diodami s pohybovým čidlem Vám vždy věrně poslouží, kdykoliv otevřete svou zásuvku. Tento účelný nadstandard si za lidovou cenu 590,- Kč může dovolit prakticky každý.

TIP PRO VÁS: Vhodným doplňkem koupelnového nábytku Marioka jsou koupelnové baterie řady MODICA, které dodají Vaší nové koupelně osobité kouzlo naprosto sladěného designu. Popularita ostrých hran nijak neklesá a v interiéru takové baterie působí nevšedním dojmem nadčasové elegance. Umyvadlová baterie MODICA 1116-02 Vás doslova nadchne svým nadčasovým designem, který oživí každou koupelnu.

Vše najdete na stránkách SAPHO.cz čí zakoupíte v rámci sítí prodejců a vzorkoven SAPHO po celé ČR.

Reklama
Reklama

Související články

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

04.08.2020 | Koupelny a toalety

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to… Celý článek

Jak odvětrat koupelnu bez okna?

29.05.2020 | Koupelny a toalety

V koupelně musíte pravidelně větrat. Jinak se v ní kondenzuje voda, zvyšuje se vlhkost a tvoří se plíseň. Pokud to neděláte, zakládáte si v tom… Celý článek

Vybíráte vanu? My vám v tom poradíme!

13.03.2020 | Koupelny a toalety

V dnešní době můžete koupit mnoho druhů van. Neobvykle tvarovanými vanami určenými pro malé a zajímavé prostory počínaje a tradičními masivními… Celý článek

Inspirujte se našimi tipy při zařizování své koupelny

30.05.2019 | Koupelny a toalety

Některé věci ve své koupelně neovlivníme. A to například umístění sprchy, vany a toalety. Velmi často za to může již existující instalace, ale také… Celý článek

Reklama
Reklama