affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Středověk (ne)KONČÍ, středověk (NE)trvá

23.05.2011 | PR článek | Rubrika - Koupelny a toalety

Skupina Lucie by měla upravit texty svých písní. Proč však v rubrice o bydlení mluvíme o středověku? Posuďte sami. Zaměříme se například na toaletu. Po vykonání potřeby se otřete toaletnim papírem a ti hygieničtěji vychovaní si jdou umýt ruce. Přesně takto hygienu po toaletě praktikovali lidé i ve středověku (jen místo papíru používali jiné, dostupné materiály).

Středověk (ne)KONČÍ, středověk (NE)trvá
Reklama

Píše se rok 2011. Přes 500 let v této oblasti hygieny panuje u většiny domácností v České republice středověk. Pro správnou očistu jde zvolit komplikovanější cestu – po toaletě jít do sprchy, či si pořídit keramický bidet. Věříme, že funkci bidetu zde nemusíme představovat, ale u keramického bidetu bývá problém s místem, a obzvláště v malých či panelových bytech. I tak praktičnost druhé mísy, na kterou se musí přesedat není zrovna ideální.

Elektronický bidet je řešením a od této doby není ani nákladným řešením. Není potřeba rekonstruovat, stačí jen místo současného prkénka nainstalovat elektronický bidet.

Je zřejmé, že očista vodou je mnohem důkladnější a hlavně jemnější, než otření toaletním papírem, který po použití toalety většinou používáme. Nespornou výhodou přídavných bidetů je možnost omytí ihned po vykonání potřeby, aniž bychom se museli přesouvat do sprchy či na samostatný bidet. Přídavný bidet ocení tedy zejména handicapovaní lidé, senioři, děti či těhotné ženy, stejně jako kdokoli jiný, kdo dbá o správnou hygienu intimních partií.

Očistu vodou je možné kombinovat též s funkcí masáž, což je velmi účinná prevence hemeroidů. V případě, že uživatel již těmito obtížemi trpí, pomáhá vodní masáž ke zmírnění obtíží, jako jsou pálení a svědění. Masáž stimuluje prokrvení, stejně tak teplý vzduch při sušení eliminuje potřebu toaletního papíru a minimalizuje dráždění pokožky.

Jsou-li bidety využívány pravidelně, mohou zejména u žen ulevit při zánětech močového měchýře a eliminovat kvasinkové infekce.

Přídavné bidety jsou velmi hygienické, protože trysky, kterými je prováděna intimní hygiena, jsou vždy před a po použití automaticky vyčištěny. Např. veškeré modely bidetů na www.elektronickebidety.cz jsou vyrobeny z anti-bakteriálních materiálů, zajišťují tak maximální hygienu a jsou zde popsány i všechny funkce a ostatní výhody elektronických bidetů.

Středověk skončil, píše se rok 2011. Zvyšte úroveň své hygieny výš i Vy.

Reklama
Reklama

Související články

Koupelnové trendy aneb jak mít koupelnu ještě krásnější

18.02.2019 | Koupelny a toalety

Koupelna už dávno není místem, které se snažíme svým hostům neukazovat s myšlenkou na to, že tam stejně nepotřebují jít. V současnosti jde o místnost… Celý článek

Sprcha nebo vana. Co je lepší?

24.01.2019 | Koupelny a toalety

Jste právě v procesu rekonstrukce své koupelny? V tom případě vám jistě přišla na mysl otázka, zda bude vhodnější vana nebo sprchový kout. Abychom… Celý článek

Připravte si domácí lázně ve vlastní koupelně

14.01.2019 | Koupelny a toalety

Po uspěchaném dni plném práce, stresu a nepěkného počasí není nic lepšího, než si vlézt do koupelny, napustit si vanu a jen příjemně relaxovat. Ne… Celý článek

Prasklá vodovodní trubka? Vhod vám přijde rychlá půjčka

08.11.2018 | Koupelny a toalety

Lapálie v domácnosti si nevybírají dne ani hodiny, přijdou zrovna tak nenadále jako vítr. Vyžádají si bleskové řešení a přijdou doslova jako blesk z… Celý článek

Reklama
Reklama