Reklama

Veletrh Cersai

12.07.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Koupelny a toalety

V italské Boloni proběhla tradiční událost roku zaměřená na koupelny.

Veletrh Cersai
Reklama

Krátce o veletrhu

Výstavní akce o koupelnách a všem, co do ni patří, se konala v Boloni již po 29. Tentokrát se jí účastnilo 965 firem z 31 zemí. Počet návštěvníků byl letos rekordní, převýšil 113 tisíc.

 

ABSOLUTNÍM atypem se stala umyvadla, klozety a bidety ve tvaru basketbalových či fotbalových míčů. Vyrábí je Meridiana.

VISION, takový název nesou volně stojící umyvadla, která prezentovala na výstavě společnost Rapsel. Tyto prosvícené modely jsou vyrobeny ze speciálního materiálu.

 

BAREVNÁ sanita nebo bílé typy s výraznou kresbou se na trhu stále více prosazují. Na stánku spolecnosti Bmood jsme mohli obdivovat mnoho variant. Netradiíní byla například černá umyvadla s červenou konturou.

 

 

LUXUSNÍ obklady značky Atlas Concord se také předvedly v plné kráse.

JEDNÍM z nejzajímavejších stánku z hlediska konstrukce se mohla pochlubit keramická Novoceram. Pohledovým plochám dominovala červená a dekor dřeva, nechyběly ani rostliny.

 

DESIGNOVOU záležitostí jsou výrobky značky Branchetti, které evokují lehce avantgardní styl. Snoubí se na nich čisté linie s detaily à la Glamour.

 

 

NA VÝSTAVNÍ ploše spolecnosti FAP Ceramiche bylo k vidění mnoho kójí s perfektně zařízenými koupelnami.

NĚKOLIK společností, jako například Tesco, představilo koupací vany určené predevším pro seniory a handicapované osoby. Tyto typy se vyznačují velmi jednoduchým vstupem a výstupem.

Zdroj: Náš útulný byt

Reklama
Reklama

Související články

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

04.08.2020 | Koupelny a toalety

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to… Celý článek

Jak odvětrat koupelnu bez okna?

29.05.2020 | Koupelny a toalety

V koupelně musíte pravidelně větrat. Jinak se v ní kondenzuje voda, zvyšuje se vlhkost a tvoří se plíseň. Pokud to neděláte, zakládáte si v tom… Celý článek

Vybíráte vanu? My vám v tom poradíme!

13.03.2020 | Koupelny a toalety

V dnešní době můžete koupit mnoho druhů van. Neobvykle tvarovanými vanami určenými pro malé a zajímavé prostory počínaje a tradičními masivními… Celý článek

Inspirujte se našimi tipy při zařizování své koupelny

30.05.2019 | Koupelny a toalety

Některé věci ve své koupelně neovlivníme. A to například umístění sprchy, vany a toalety. Velmi často za to může již existující instalace, ale také… Celý článek

Reklama
Reklama