Reklama

Radiátory na míru vyváží prostor

24.3.2011 | PR článek | Rubrika - Krby a vytápění

Radiátory na míru vyváží prostor

Vytápění patří k hlavním tématům bydlení. Nové technologické koncepce reagují nejen na technické požadavky (funkčnost), ale zvyšují i estetickou stránku vytápění. Společným jmenovatelem je individuální přístup a maximální vstřícnost přáním a potřebám zákazníka. Hledáte-li spojení kvality a designu, vyberte si z nabídky radiátorů na míru.

Z čeho můžeme vybírat a jaké parametry lze přizpůsobit? Inspirujte se originálními radiátory ISAN a možnostmi jejich provedení.

Moderní interiéry kladou náročné požadavky, na které musí reagovat také styl radiátorů. Designové nebo parametrové potřeby mohou být rozmanité. Vyplatí se tedy individuální přístup a řešení konkrétních požadavků. Tento princip podporuje český výrobce radiátorů ISAN. Z velkého množství tradičních i ryze moderních radiátorů vybavíme nejen svou koupelnu, radiátory ISAN najdou uplatnění v jakýchkoli bytových i nebytových prostorech.

Radiátory na míru

Díky možnosti výroby radiátoru na míru nás při výběru nelimitují rozměry ani způsob připojení. Stačí najít tu správnou kombinaci typu, barvy a technických parametrů. Při objednávání stačí vyplnit jednoduchý a přehledný online formulář: nejdříve zvolíme typ radiátoru a jeho barvu. Vzorník barev sice k dispozici máme, ale funguje pouze orientačně kvůli možnému barevnému zkreslení nastavení monitoru.

Vybírat můžeme z bílé klasiky několika odstínů – slonovinová kost, sněhově bílá, jemná jasmínová, ale i z exotických barev bambusového dřeva, chilli nebo pálené cihly, pískovce, ocelově modré či kovových odstínů. Kromě barev si můžeme vybrat také jemnou strukturu povrchu. Chceme-li mít při výběru barvy naprostou jistotu, máme možnost navštívit jednu z mnoha prodejen, kde vzorky uvidíme v reálu.

Pokud potřebujeme měnit rozměry radiátoru, stačí uvést změnu výšky, změnu délky, případně zadat rozměry zkosení radiátoru. Dále musíme uvést požadavky na připojení radiátoru z možností bočního (levého či pravého) nebo spodního připojení. Díky takto zadaným údajům bezproblémově vyřešíme i atypické potřeby menších prostor či zkosených částí interiéru v podkroví, aniž bychom ztratili na kvalitě designu.

Cena radiátorů na míru

S individuální výrobou radiátorů se samozřejmě pojí také navýšení ceny, které je závislé na konkrétních požadavcích. Vždy záleží na parametrech, ale obecně jde o navýšení kolem 25% při změně výšky nebo šířky, přibližně 35% navíc zaplatíme při změně výšky i šířky zároveň a při náročnější zkosené variantě počítejme až s 50% navýšením.

Široké spektrum typů radiátorů

Radiátory ISAN jsou funkčním designovaným doplňkem interiéru, který vychází ze základního tvaru oblíbených a dnes již klasických trubkových radiátorů. Kvalitní konstrukce a důraz na detail doplňují základní ideu čistých elegantních linií. Variací najdeme opravdu mnoho: standardní vertikální směr radiátoru, moderní horizontální linie, zajímavá tvarová i barevná provedení včetně provedení povrchu v metalíze, rovné, zaoblené, souměrné i netradiční formáty, nebo netradiční kombinace se začleněnou zrcadlovou plochou.

Pro inspiraci a pro konkrétnější představu navštivte fotogalerii radiátorů ISAN. Každý z designově propracovaných radiátorů není jen zajímavým prvkem interiéru, ale především vysoce praktickým služebníkem. Získáte maximální uživatelský komfort.

Ať už využijete možnost přizpůsobení parametrů radiátoru, nebo jen hledáte kvalitní značku, která vám nabídne něco víc než jen rutinu, určitě si z nabídky ISAN vyberete.

ISAN Radiátory, s.r.o.
Blansko, Poříčí 26, 67801
www.isan.cz
E-mail: obchod@isan.cz
Tel: 516 489 138

Související články

Podlahové topení ve srubu

Podlahové topení ve srubu

5.8.2011 | Redakce | Krby a vytápění

Nízkoenergetické stavby a úsporné vytápěcí systémy patří nerozlučně k sobě. Příkladem toho může být také instalace podlahového vytápění v kouzelném sr... Celý článek

ISAN – radiátory špičkové kvality

ISAN – radiátory špičkové kvality

11.7.2011 | PR článek | Krby a vytápění

V jižní části dánské Kodaně, na uměle zbudovaném poloostrově Sydhavn, stojí velmi netradiční stavba. Obytný dům Metropolis, který projektoval architek... Celý článek

Podlahové vytápění do celého domu

Podlahové vytápění do celého domu

3.1.2011 | Redakce | Krby a vytápění

Nad podlahovým vytápěním v koupelně či kuchyni se už dnes nikdo nepozastavuje. Umístění topné rohože pod dlažbu je zkrátka samozřejmostí. Poněkud jiná... Celý článek

TOPENÍ: 4. díl - Základem je kvalitní palivo

TOPENÍ: 4. díl - Základem je kvalitní palivo

20.12.2010 | Redakce | Krby a vytápění

Nemůžete se dočkat, až poprvé škrtnete sirkou a zapálíte si svůj první oheň? Cesta k vytouženým krbovým kamnům byla dlouhá, ale zdaleka není u konce! ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii