Kávovar JURA je perfektní do firmy i domácnosti

16.11.2020 | PR článek | Rubrika - Kuchyně

Kávovar je dnes běžnou výbavou spousty českých domácností a ve firmách už vůbec nemůže chybět. Značné procento dospělých Čechů je zvyklé si každý den dát aspoň jeden šálek. Někdo si ho dá ráno po příchodu do práce, aby ho nakopl, další si kávu udělá k příjemné poobědní siestě. Jak jste na tom vy?

Kávovar JURA je perfektní do firmy i domácnosti
Reklama

Dobrý kávovar sice stojí desetitisíce, zato vám dokáže připravit řadu lahodných nápojů a bude vám sloužit dlouhé roky. Důkazem toho je švýcarská značka JURA, která vyrábí kávovary pro firmy i domácnosti.

Kávovar do firmy by se měl vybírat podle zátěže

Sortiment značky JURA je bohatý, ovšem brzy zjistíte, že všechny modely jsou vybaveny moderními technologiemi, jimiž je firma unikátní. JURA má například vlastní inteligentní vodní systém (I.W.S.), impulzní extrakční proces, technologii jemné mléčné pěny a mlýnek Aroma G3. To všechno zajišťuje lahodnou kávu, a nejen espresso! Kávovary umí připravit třeba i flat white, na své si tedy přijde celá firma či rodina.

Kávovar do firmy je rozhodně třeba vybírat podle zátěže. Pro malou firmu se zátěží do 30 káv denně se hodí oblíbený JURA E8. Středně velká kancelář (do 50 káv denně) užije kávovar JURA WE8, novinkou roku 2020 je design Dark Inox. Tento model zvládá připravit lahodný nápoj jedním stiskem, má barevný displej v českém jazyce a nabízí několik uživatelských úrovní – zaměstnancům lze například povolit jen některé nápoje. Do velkých firem (50 až 200 káv za den) je určen třeba model JURA X6.

Švýcarský výrobce myslí i na domácnosti

Kávovar JURA si samozřejmě můžete pořídit i do domácnosti. Pro domácí použití jsou určeny série ENA, A, D, E, J, S, Z a GIGA. Kávovary do domácnosti jsou kompaktní a designově vychytané. Zmiňované technologie jako P.E.P. či mlýnek Aroma G3 jim nechybí a zvládají připravit i to flat white či latte macchiato. Nadšená bude celá rodina.

Reklama
Reklama

Související články

Kuchyně na míru se hodí do paneláků i rodinných domů

08.11.2020 | Kuchyně

Každý, kdo si zařizuje novou kuchyni si přeje, aby byla krásná, funkční, aby nás v ničem neomezovala a vešlo se do ní vše, co potřebujeme. Kromě toho… Celý článek

Chladnička na víno? Ne, skutečná vinotéka!

22.10.2019 | Kuchyně

Dopřejte vínu to nejlepší prostředí! Skladujte jej ve vinotéce! Odmění se vám nejenom skvělou chutí! Celý článek

9 věcí, které by vám v nové kuchyni neměly chybět

17.09.2019 | Kuchyně

Konečně jste si zařídili nové bydlení a máte před sebou vybavování své první, zcela vlastní kuchyně? Tak to pochopitelně už víte, že se stoprocentně… Celý článek

Jak vybavit kuchyni v malém bytě?

02.09.2019 | Kuchyně

V kuchyni potřebujeme mít dostatek pracovního prostoru, dostatek úložného prostoru na nádobí a uskladnění potravin a samozřejmě také prostor na… Celý článek

Reklama
Reklama