Reklama

Moderní trendy v kuchyni

15.08.2018 | StanislavaV | Rubrika - Kuchyně

Rekonstruujete či zařizujete kuchyň a hledáte tipy, co zrovna frčí za trendy? Pak vám tento článek může pomoct. Zaměříme se zde na ty nejnovější hity, které obletěly celý svět kuchyň. Inspirujte se! Třeba se vám něco zalíbí a padne do oka.

Moderní trendy v kuchyni
Reklama

Od lesklých kuchyní přecházíme ke dřevěným

moderní trendy v kuchyni

Ještě před rokem by vám každý designér doporučil jedině lesklou kuchyni, dnes jim již odzvonilo. Na scénu opět přicházejí kuchyně dřevěné. Ty jsou prostě nestárnoucí a vždy si najdou díky své praktičnosti a vzhledu své místečko.

Odkládací plochy neboli ostrůvky

moderní trendy v kuchyni

Díky bohu za tyto praktické trendy! I nadále lidé chtějí kuchyňské ostrovy. Ty na sebe berou různé podoby. Jedni je využívají jako klasické jídelní stoly, další jako místo s úložnými prostory nebo jako pracovní desku (na odkládání).

Výsuvné skříňky a jiné vychytávky

moderní trendy v kuchyni

Dnes už neplatí, že jen otevřete kuchyňskou skříňku a naleznete zde pár poliček. Vychytávky neznají mezí! Skříňky se dají všelijak vysunout, tudíž i ty nejmenší uvidí až do zákoutí každé skříňky položené vysoko nad zemí. Vysouvejte, otáčejte, překlápějte…

Měděné doplňky

moderní trendy v kuchyni

Jistě jste si všimli, že mimořádné oblibě se těší barva „rosegold“, taková alternativa k této barvě je právě barva mědi. Ta se již dostává do doplňků také v kuchyních. Na kov jsou zaměřeny nejnovější trendy. Co takhle měděné úchytky od skříněk?

Industriální styl

moderní trendy v kuchyni

Slyšeli jste již o industriálním stylu? Jedná o tzv. továrenský styl. Styl, který se nebojí odhalit cihlovou zeď uprostřed pokoje, trubky, průmyslové lampy a další „továrenské“ aspekty. Líbilo by se vám každý den jíst v tovární hale?

Minimalismus

moderní trendy v kuchyni

Minimalismus v šatníku frčí již nějaký ten pátek, ovšem minimalismus v designu se dostává do podvědomí lidí až nyní. Vsaďte na čisté a jednoduché linie, nepřehánějte, nepřekombinujte. Základ nechte velmi prostý a doplňte jej o zajímavé doplňky, které můžete měnit v závislosti na náladě, ročním období a vkusu (který se vám neustále mění).

Zdroj fotografií: https://unsplash.com, https://cz.pinterest.com

 

Reklama
Reklama

Související články

Chladnička na víno? Ne, skutečná vinotéka!

22.10.2019 | Kuchyně

Dopřejte vínu to nejlepší prostředí! Skladujte jej ve vinotéce! Odmění se vám nejenom skvělou chutí! Celý článek

9 věcí, které by vám v nové kuchyni neměly chybět

17.09.2019 | Kuchyně

Konečně jste si zařídili nové bydlení a máte před sebou vybavování své první, zcela vlastní kuchyně? Tak to pochopitelně už víte, že se stoprocentně… Celý článek

Jak vybavit kuchyni v malém bytě?

02.09.2019 | Kuchyně

V kuchyni potřebujeme mít dostatek pracovního prostoru, dostatek úložného prostoru na nádobí a uskladnění potravin a samozřejmě také prostor na… Celý článek

Kuchyňské zóny aneb způsob, jak si usnadnit práci v kuchyni

02.07.2019 | Kuchyně

Kuchyň patří k jednoznačně nejnavštěvovanějším prostorům každé domácnosti. Abychom si čas strávený zde při vaření co nejvíce zpříjemnili, měli bychom… Celý článek

Reklama
Reklama