Reklama

Nové trendy do vaší kuchyně pro rok 2017

04.02.2017 | StanislavaV | Rubrika - Kuchyně

Milujete svou kuchyni a stejně jako v ostatních místnostech vašeho obydlí si zakládáte na tom, aby byla přizpůsobena nejnovějším trendům? Inspirujte se našim článkem, ve kterém vám prozradíme, jaké jsou letos trendy pro nejoblíbenější místnost většiny z nás.

Nové trendy do vaší kuchyně pro rok 2017
Reklama

Industriální styl je hitem

trendy kuchyně 2017

Mít pocit, jako byste jedli uprostřed továrny? Proč ne. Cihlové zdi, kovové prvky v kuchyni, velké tovární lampy, otevřený prostor, vše co připomíná prostory továrny patří do industriálního stylu. Zkuste jej vnést do své kuchyně. Uvidíte, že se vám zalíbí.

Moderní klasika

trendy kuchyně 2017

Kombinace lesklých povrchů s masivem je stále velký hit. Ideální kombinace je světlý masiv a tmavé lakované skříňky, či elektrospotřebiče.

Ostrovy a ostrůvky

trendy kuchyně 2017

Velmi oblíbeným trendem poslední doby jsou ostrovy a ostrůvky, které nejenom že plní velmi praktickou funkci ve vaší kuchyni, ale jsou také velmi moderní, pěkné a dají se využít nejenom jako pracovní plocha, ale také jako jídelní stůl.

Kuchyně součástí dalších prostor

trendy kuchyně 2017

Ano trendem se stává také spojení kuchyně se společenským prostorem bytu či domu. Není proto žádným překvapením, že návrháři hledají stále nové a nové způsoby, jak například v takové garsonce propojit kuchyňskou část s obytným a spacím prostorem. Sladěním barev a materiálů můžete docílit jednotného vzhledu velmi snadno.

Minimalismus

trendy kuchyně 2017

Spousta moderních kuchyní si zakládá na minimalismu. Bílá, černá nebo šedá barva v kuchyni, která je letos velmi moderní, čisté linie, žádné zbytečné doplňky a dekorace. To je to pravé pro minimalistický styl, který se právě do kuchyně nejvíce hodí.

Zaměřeno na detaily

trendy kuchyně 2017

Pro každou kuchyni je důležité, aby bylo vše po ruce a dobře schované. Zásuvky, které na nás koukají ze stěny už nejsou moderní. Návrháři designových kuchyní se snaží, aby i takové prvky, jako jsou zásuvky byly vždy po ruce, ale dokonale schované. Nic tak nepřekáží a kuchyně může vypadat, jako z katalogu.

Dokonalé digestoře

trendy kuchyně 2017

Kdysi nudné, dnes součástí designu každé správné kuchyně. Mohou vypadat jako lustry, desky nebo jako zrcadla skrývající tajemství. Digestoře prostě dostaly nový rozměr a jejich design předčil všechny naše očekávání.

Chytré technologie

trendy kuchyně 2017

Svět aplikací a technologií hýbá dnešní dobou. Není tomu jinak ani letos v našich kuchyní. Dnešní spotřebiče dokáží víc, než bychom si mohly představit. Chytrá trouba si sama koriguje teplotu při pečení, provede vás celou přípravou večeře a ještě ji bude sdílet na vašem FB profilu nebo pomalý hrnec vám uvaří jídlo sám a vy si tak můžete číst noviny nebo dělat úkoly do práce. Ušetřete si čas a peníze kvalitními elektrospotřebiči, které vám nejenom usnadní práci, ale také náklady s tím spojené.

Elekticizmus

trendy kuchyně 2017

Spojit několik stylů dohromady to je trend letošního roku. Při mixování se snažte sladit vše buď stejným tvarem, nebo barvou a to především při mixování elektrospotřebičů. Výsledek tak nebude vypadat jak od cirkusu, ale jako ucelený celek.

Vládne černá a šedá

trendy kuchyně 2017

Letošním hitem se stává černá a šedá. V kombinaci bílého dřeva je neodolatelná pro každou kuchyni. Lidé, kteří si na černou moc nepotrpí ji mohou nahradit šedou s kombinací dalších pestrých barev jako je žlutá nebo zelená. Ti, co se černé nebojí budou kombinací černé a pestrých barev velice potěšeni.

Zlato, mosaz a měď

trendy kuchyně 2017

Letošní rok je ve znamení zlatých, mosazných, či měděných doplňků pro vaše kuchyně. Varná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, úchytky, baterie, to vše dostalo nový rozměr díky využití těchto materiálů. Hodí se jak do moderních kuchyní, tak i do těch klasických.

Návrat mramoru

trendy kuchyně 2017

Návrat mramoru v jeho typické podobě bude letos velkým hitem. Ať už pracovní deska či zástěna jistě ve vaší kuchyni vynikne.

Inovace v materiálech

trendy kuchyně 2017

Novými trendy v kuchyni je tvrzené sklo, které se využívá jako pracovní deska. Jeho odolnost vůči poškrábání i nárazům z něj dělají velkého pomocníka právě v kuchyních, kde nám stále něco padá, krájíme zde potraviny apod. Dá se však použít také jako zadní kryt stěny, jeho údržba je velmi snadná a vaše kuchyně tak bude stále v čistotě. Dalším trendem je nerezová ocel, která je velice odolná, hygienická a snadno se udržuje. Náramně se hodí do industriálních kuchyní. Specialisté také doporučují jako pracovní desku umělý kámen, které je velice odolný a nesmrtelný.

 

Zdroj fotografií: pinterest.com

Reklama
Reklama

Související články

Chladnička na víno? Ne, skutečná vinotéka!

22.10.2019 | Kuchyně

Dopřejte vínu to nejlepší prostředí! Skladujte jej ve vinotéce! Odmění se vám nejenom skvělou chutí! Celý článek

9 věcí, které by vám v nové kuchyni neměly chybět

17.09.2019 | Kuchyně

Konečně jste si zařídili nové bydlení a máte před sebou vybavování své první, zcela vlastní kuchyně? Tak to pochopitelně už víte, že se stoprocentně… Celý článek

Jak vybavit kuchyni v malém bytě?

02.09.2019 | Kuchyně

V kuchyni potřebujeme mít dostatek pracovního prostoru, dostatek úložného prostoru na nádobí a uskladnění potravin a samozřejmě také prostor na… Celý článek

Kuchyňské zóny aneb způsob, jak si usnadnit práci v kuchyni

02.07.2019 | Kuchyně

Kuchyň patří k jednoznačně nejnavštěvovanějším prostorům každé domácnosti. Abychom si čas strávený zde při vaření co nejvíce zpříjemnili, měli bychom… Celý článek

Reklama
Reklama