Zakomponujte nové trendy do své kuchyně snů

23.05.2017 | PR článek | Rubrika - Kuchyně

Mít krásnou kuchyň, kde je radost vařit a trávit čas, je snem snad každé správné hospodyňky. Moderní trendy se snoubí s klasickými prvky a pro každého představuje dokonalá kuchyně něco jiného. Podívejte se na nové trendy a zakomponujte je i do své kuchyně. Mít místo pro vaření přesně podle vašich představ rozhodně není nereálné a stačí vědět, na koho se obrátit.

Zakomponujte nové trendy do své kuchyně snů
Reklama

Kuchyně, se kterou si splníte své sny

Tu správnou kuchyň na míru si budete užívat ideálně po celý život. Je tedy jasné, že její výběr by měl být opravdu pečlivý a promyšlený. Připravte si základní představu o tom, co ve své kuchyni chcete. V úvahu vezměte prostorové možnosti vašeho bytu a určitě se nebojte experimentovat s otevřeným prostorem a pěkně vypadajícími výklenky. Cílem je využít prostor naplno a zároveň si ponechat dostatečnou volnost pro příjemný pohyb při vaření. Kuchyně vytvořená na míru vašim představám se stane tou nejoblíbenější místností v celém domě.

Co nejlepší využití prostoru

Stále větší oblibě se v kuchyní těší vestavěné skříně. Často jsou součástí jednoho většího komplexu dohromady s myčkou, troubou a ledničkou. Souvislá stěna se zakomponovanými skříněmi pomáhá šetřit prostor a dodává celé kuchyni promyšlený a kompaktní vzhled. Oblíbené jsou kuchyňské linky volně stojící uprostřed místnosti, kde vytvoří stylový a zároveň praktický ostrůvek. Při co nejlepším využívání prostoru zkuste zapřemýšlet i nad tím, jestli nebude dobré propojit kuchyň s jídelnou. Výsledkem bývá vzdušný prostor a tato varianta se hodí do malých i velkých interiérů.

Pro inspiraci, jak by mohl vypadat výsledek, se podívejte na fotogalerii kuchyní. Vyberte si ty prvky, které se vám líbí, a vzájemně je propojte do vysněné kuchyně vašich představ a snů. Nemusíte mít nutně vyhraněný jeden styl, ale propůjčete své kuchyni trochu vlastní originality a kombinujte nové trendy v podobě jednoduchých barev a tvarů s klasickými například dřevěnými prvky a stylovým vybavením.

Nové moderní trendy, ale i návrat ke klasickým stylům

V době moderních technologií se lidé často vrací k původním hodnotám a touží po kuchyni vypadající skoro jako na chalupě či u babičky. Nábytek na míru je možné uzpůsobit vlastním představám a získat výsledek snoubící moderní provedení s historickým kouzlem. Pro úplně nejlepší představu je dobré nechat si zhotovit 3D grafický návrh vaší nové kuchyně. Ten upravíte mnohem snadněji a skutečný výsledek pro vlastní realizaci již bude naprosto perfektní. Součástí každé správné realizace kuchyně na míru by měla být také instalace elektrických spotřebičů a kompletní připravení prostoru. Důležitým bodem návrhu je i představa o ceně, která se dá následně upravovat díky použitým materiálům a náhradou za jednodušší řešení. Ve výsledku tedy zjistíte, že pořízení kuchyně na míru nemusí být příliš drahé a naopak cena může být téměř srovnatelná s některými běžnými kuchyňskými sety. 

Reklama
Reklama

Související články

Chladnička na víno? Ne, skutečná vinotéka!

22.10.2019 | Kuchyně

Dopřejte vínu to nejlepší prostředí! Skladujte jej ve vinotéce! Odmění se vám nejenom skvělou chutí! Celý článek

9 věcí, které by vám v nové kuchyni neměly chybět

17.09.2019 | Kuchyně

Konečně jste si zařídili nové bydlení a máte před sebou vybavování své první, zcela vlastní kuchyně? Tak to pochopitelně už víte, že se stoprocentně… Celý článek

Jak vybavit kuchyni v malém bytě?

02.09.2019 | Kuchyně

V kuchyni potřebujeme mít dostatek pracovního prostoru, dostatek úložného prostoru na nádobí a uskladnění potravin a samozřejmě také prostor na… Celý článek

Kuchyňské zóny aneb způsob, jak si usnadnit práci v kuchyni

02.07.2019 | Kuchyně

Kuchyň patří k jednoznačně nejnavštěvovanějším prostorům každé domácnosti. Abychom si čas strávený zde při vaření co nejvíce zpříjemnili, měli bychom… Celý článek

Reklama
Reklama