Chcete bydlet v prestižní pražské čtvrti? Přestěhujte se na Vinohrady do Rezidence Churchill

09.07.2018 | PR článek | Rubrika - Nové hnízdo

Vinohrady jsou místem, pro každou generaci, nabízí širokou škálu kulturních, sportovních, gurmánských i společenských aktivit. Mladé i tradiční kavárny, luxusní restaurace i dnes tolik moderní a oblíbená bistra. Do divadla, opery či klubu je to všude pěšky blízko a máte-li chuť zajít na farmářský trh vydáte se na Náměstí Míru či Jiřího z Poděbrad.

Chcete bydlet v prestižní pražské čtvrti? Přestěhujte se na Vinohrady do Rezidence Churchill
Reklama

A právě snadná pěší dostupnost do centra Prahy a sousedství Riegrových sadů jsou benefitem nově vznikající Rezidence Churchill, která má adresu v Italské ulici.

Hledáte-li komfort s příchutí luxusu, máte rádi funkční a originální design a toužíte spojit své bydlení s přírodou a blízkostí centra, pak je čas zaměřit pozornost na luxusní bytyv Rezidenci Churchill.

 

Rezidence Churchill se pyšní originální architekturou

Bydlení ve vysokém standardu, důraz kladený na vysoce kvalitní přírodní materiály, unikátní architektura od ateliéru Aukett, klimatizace a moderní technologie, funkční design bytů. Toto je jednoznačně charakteristika Rezidence Churchill, kterou najdete i pod výrazem „luxusní byty Praha“. Projekt je aktuálně ve výstavbě, předpokládané dokončení je na jaře 2020. V prodeji je projekt od března 2018, a v současné době je padesát procent bytů prodáno.

 

Jaké byty Churchill nabídne?

Nabídka je pestrá a každý si zde jistě najde své ingredience pro ideální bydlení – apartmány se zahrádkami, menší byty pro jednotlivce, prostorné byty pro rodiny s dětmi.  V nabídce jsou byty v dispozicích od 1+kk po 5+kk. Z apartmánů ve vyšších patrech se otevírá panoramatický výhled na Pražský hrad či Státní Operu a Muzeum, ve spodních patrech jsou byty s předzahrádkami. V podstatě každá jednotka má nějakou svou přednost. Stačí si jen vybrat ten správný byt.

Z Rezidence Churchill budete mít centrum na dosah ruky, a do zeleně coby krok. Riegrovy sady budou vaším sousedem. Vinohrady vzbuzují emoce stejně jako Rezidence Churchill. Vzbudila zvědavost i ve Vás, je tedy nejvyšší čas podívat se na prodej bytů Praha Vinohrady.

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Hledáte bydlení v Praze? Nevynechejte nabídku bytů v rezidenci Kaskády Pankrác

28.11.2019 | Nové hnízdo

Chcete bydlet v Praze, a přitom najít místo, kde se vám bude báječně žít? Chcete zůstat ve městě a být i ve spojení s přírodou? Pak byste se měli… Celý článek

Jakých chyb se dopouštíme při nákupu nemovitosti?

12.02.2019 | Nové hnízdo

Mít vlastní byt či dům je bezpochyby krásný pocit. Bohužel, nemovitosti nekupujeme každý měsíc, a proto nevíme, jakých chyb se můžeme dopustit.… Celý článek

Tee House jsou luxusní penthousy v samotném srdci Beskyd

18.12.2018 | Nové hnízdo

Okolí protkané cyklistickými a turistickými stezkami, panenská příroda Beskyd, wellness centrum pro odpočinek a regeneraci, golfový resort na dosah… Celý článek

Chcete bydlet nedaleko Prahy, ale přitom v klidné lokalitě? Žádný problém

01.11.2018 | Nové hnízdo

Praha je rozmanité město nabízející atraktivní pracovní příležitosti a bohaté kulturní či sportovní vyžití. V samotném srdci metropole se nachází… Celý článek

Reklama
Reklama