Chcete bydlet v prestižní pražské čtvrti? Přestěhujte se na Vinohrady do Rezidence Churchill

9.7.2018 | PR článek | Rubrika - Nové hnízdo

Vinohrady jsou místem, pro každou generaci, nabízí širokou škálu kulturních, sportovních, gurmánských i společenských aktivit. Mladé i tradiční kavárny, luxusní restaurace i dnes tolik moderní a oblíbená bistra. Do divadla, opery či klubu je to všude pěšky blízko a máte-li chuť zajít na farmářský trh vydáte se na Náměstí Míru či Jiřího z Poděbrad.

Chcete bydlet v prestižní pražské čtvrti? Přestěhujte se na Vinohrady do Rezidence Churchill

A právě snadná pěší dostupnost do centra Prahy a sousedství Riegrových sadů jsou benefitem nově vznikající Rezidence Churchill, která má adresu v Italské ulici.

Hledáte-li komfort s příchutí luxusu, máte rádi funkční a originální design a toužíte spojit své bydlení s přírodou a blízkostí centra, pak je čas zaměřit pozornost na luxusní bytyv Rezidenci Churchill.

 

Rezidence Churchill se pyšní originální architekturou

Bydlení ve vysokém standardu, důraz kladený na vysoce kvalitní přírodní materiály, unikátní architektura od ateliéru Aukett, klimatizace a moderní technologie, funkční design bytů. Toto je jednoznačně charakteristika Rezidence Churchill, kterou najdete i pod výrazem „luxusní byty Praha“. Projekt je aktuálně ve výstavbě, předpokládané dokončení je na jaře 2020. V prodeji je projekt od března 2018, a v současné době je padesát procent bytů prodáno.

 

Jaké byty Churchill nabídne?

Nabídka je pestrá a každý si zde jistě najde své ingredience pro ideální bydlení – apartmány se zahrádkami, menší byty pro jednotlivce, prostorné byty pro rodiny s dětmi.  V nabídce jsou byty v dispozicích od 1+kk po 5+kk. Z apartmánů ve vyšších patrech se otevírá panoramatický výhled na Pražský hrad či Státní Operu a Muzeum, ve spodních patrech jsou byty s předzahrádkami. V podstatě každá jednotka má nějakou svou přednost. Stačí si jen vybrat ten správný byt.

Z Rezidence Churchill budete mít centrum na dosah ruky, a do zeleně coby krok. Riegrovy sady budou vaším sousedem. Vinohrady vzbuzují emoce stejně jako Rezidence Churchill. Vzbudila zvědavost i ve Vás, je tedy nejvyšší čas podívat se na prodej bytů Praha Vinohrady.

 

 

 

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Důvěryhodná realitní kancelář je při prodeji nemovitosti klíčová

Důvěryhodná realitní kancelář je při prodeji nemovitosti klíčová

25.7.2018 | PR článek | Nové hnízdo

V současnosti je stále mnoho lidí, kteří raději, než se obrátit na realitní kancelář, prodávají nemovitosti na vlastní pěst. Vše tak činí s vidinou, ž... Celý článek

Sháníte rodinné domy u Prahy? Pospěšte si, 50 % jich je prodáno

Sháníte rodinné domy u Prahy? Pospěšte si, 50 % jich je prodáno

12.7.2018 | PR článek | Nové hnízdo

Současný realitní trh je poměrně omezený, tedy alespoň v hlavním městě. Nemovitosti se rychle rozprodávají zejména v rámci developerských projektů. Zř... Celý článek

První společné bydlení, aneb jak sladit dva různé styly?

První společné bydlení, aneb jak sladit dva různé styly?

22.9.2017 | StanislavaV | Nové hnízdo

Odstěhovat se od rodičů a začít žít se svým partnerem ve svém novém bytě je naprosto vzrušující. Není však velice snadné sladit dva různé styly. Každý... Celý článek

Rezidence Modřanka – 5 důvodů, proč si ji zamilovat

Rezidence Modřanka – 5 důvodů, proč si ji zamilovat

5.3.2017 | PR článek | Nové hnízdo

Klidná oblast Modřan nacházející se na jižním okraji Prahy byla proslulá pěstováním vína, rybářstvím a později i cukrovarnictvím. Název této městské č... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii