Hledáte bydlení v Praze? Nevynechejte nabídku bytů v rezidenci Kaskády Pankrác

28.11.2019 | PR článek | Rubrika - Nové hnízdo

Chcete bydlet v Praze, a přitom najít místo, kde se vám bude báječně žít? Chcete zůstat ve městě a být i ve spojení s přírodou? Pak byste se měli zajímat o nově vzniklé byty v rezidenci Kaskády Barrandov. Skvělá dostupnost i blízkost sousedícího Prokopského údolí si zamilujete a rychle se stanete barrandovským patriotem. Nová rezidence nabízí krásné bydlení se skvělou občanskou vybaveností.

Hledáte bydlení v Praze? Nevynechejte nabídku bytů v rezidenci Kaskády Pankrác
Reklama

Kaskády Barrandov nabízí moderní bydlení nedaleko centra Prahy

Nová moderní rezidenční lokalita Kaskády Barrandov je i velmi příjemným místem pro život ve městě. V blízkosti najdete vše, co k životu v Praze potřebujete. Od škol a školek, přes pošty, polikliniky a sportoviště nebo restaurací. U nového bydlení vám nebude chybět nic potřebného.

Díky prodloužení tramvajové trati do Slivence zde najdete i výbornou dopravní obslužnost prostřednictvím linek MHD. Stejně bezproblémově se napojíte i na Pražský okruh.

Lokalita je pro bydlení v Praze klíčová, proto je tu Barrandov

Barrandov je dlouhodobě žádanou pražskou lokalitou. I proto vzniklo barrandovské náměstí, jehož součástí je právě i rezidence Kaskády Barrandov. V rámci nové nabídky prodeje bytů najdete i byty v družstevním vlastnictví.

Jednou z dominant nově vznikajícího náměstí je i družstevní dům o 17 nadzemních patrech. V domě, který vznikne v rámci XI. etapy výstavby projektu Kaskády Barrandov, najdete 110 družstevních bytů v rozloze 1+kk (39 m2) až po velké rodinné byty 4+kk (120 m2).

Čtvrť si vás získá novou architekturou

Nový bytový dům navazuje na již vybudovanou městskou čtvrť a spolu s předchozí zástavbou tvoří harmonický soulad architektury. Koncept moderní čtvrti pak podtrhnou i parky, dětská hřiště a relaxační plochy. To vše budete moci sledovat z terasy nebo balkonu vašeho nového domova, protože ty se nachází ve všech nabízených bytech. Na své si přijdou i řidiči, kteří mohou své miláčky zaparkovat v garážových stáních přímo pod domem.

Pokud se zajímáte o prodej bytů v Praze, nezapomeňte se podívat i na rezidenci Kaskády Barrandov. Bydlení tady totiž stojí za to.

 

Reklama
Reklama

Související články

Jakých chyb se dopouštíme při nákupu nemovitosti?

12.02.2019 | Nové hnízdo

Mít vlastní byt či dům je bezpochyby krásný pocit. Bohužel, nemovitosti nekupujeme každý měsíc, a proto nevíme, jakých chyb se můžeme dopustit.… Celý článek

Tee House jsou luxusní penthousy v samotném srdci Beskyd

18.12.2018 | Nové hnízdo

Okolí protkané cyklistickými a turistickými stezkami, panenská příroda Beskyd, wellness centrum pro odpočinek a regeneraci, golfový resort na dosah… Celý článek

Chcete bydlet nedaleko Prahy, ale přitom v klidné lokalitě? Žádný problém

01.11.2018 | Nové hnízdo

Praha je rozmanité město nabízející atraktivní pracovní příležitosti a bohaté kulturní či sportovní vyžití. V samotném srdci metropole se nachází… Celý článek

Zapomeňte na apartmány ve Švýcarsku nebo v Itálii. Luxus na váš čeká i na Lipně!

03.10.2018 | Nové hnízdo

Je vaším snem apartmán u jezera? Zhlédli jste se v některém z apartmánů, jež míjíte při svých zahraničních cestách po Švýcarsku či Itálii, ale tyto… Celý článek

Reklama
Reklama