Reklama

Nové hnízdo: Moderní novostavba, nebo typické venkovské stavení?

11.12.2012 | Redakce | Rubrika - Nové hnízdo

Víte, kde jsou Slepičí hory? V jejich podhůří máme pro vás pěkné vesnické jihočeské stavení! Anebo byste radši pěkný nový zděný dům s okrasnou zahradou? Pořad z Jihočeského kraje vám však nabídne mnohem více. Jihočeský kraj tradičně boduje dobrou kulturní nabídkou a lákadly pro turisty. A mnoho lidí by tu chtělo také bydlet.

Nové hnízdo: Moderní novostavba, nebo typické venkovské stavení?

První nemovitost v Lomnici nad Lužnicí (při hranici Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko) leží kousek od Třeboně. Dnes zde prodáváme zděný rodinný dům 5+kk s okrasnou zahradou a garážovým stáním pro dva automobily. Dům se skládá ze dvou podlaží. V domě jsou použity nadstandardní materiály s nadčasovým designem. V přízemí je podlahové vytápění a připravená krbová vložka. Vstup na zahradu je umožněn z ložnice i obývacího pokoje. U domu dále najdeme sklad zahradní techniky. Vjezd do zahrady zajišťují automatická vrata. Bydlení v této lokalitě nabízí: výbornou dopravní dostupnost, veškerou občanskou vybavenost v místě, krásnou přírodu a pestré možnosti pro trávení volného času.

 

 

Druhé místo našeho zájmu jsou Slavče – Dobrkovská Lhota. Kde to ale je? – nedaleko od Trhových Svinů, na severním úpatí právě Slepičích hor. České Budějovice jsou odtud vzdáleny co by kamenem dohodil a zbylých pětadvacet kilometrů dojel. Oblast láká jak k pěší turistice, tak k cyklistickým vyjížďkám, možnost krásného koupání nabízí nedaleká přehradní nádrž. Dispozice stavení je 2+1 s možností rozšíření do podkrovní části. Součástí prodeje je navazující hospodářské stavení a zahrada s ovocným sadem o výměře skoro 3000 m2. Vytápění je na tuhá paliva. Stavení je udržované a v dobrém technickém stavu.

 

 

Opět tu jsou pootevřená dvířka do domácnosti známé osobnosti. Herečka Kateřina Macháčková prozradí, jak skloubila bydlení v metropoli s touhou po chalupě. Byla to dobrá investice?

Tipy dílu: Služby zahrnuté v provizi realitního makléře by měly být specifikovány již ve zprostředkovatelské smlouvě nebo v objednávce realitních služeb v případě pronájmu. Minimum služeb profesionálního makléře by pak mělo zahrnovat: zajištění potřebné dokumentace z úřadů, včetně návrhu na vklad do katastru nemovitostí, právní a finanční servis, marketing nemovitosti a zajištění její kvalitní prezentace, servis při prohlídkách a jednáních se zájemci až po zajištění bezpečnosti převodu peněž přes advokátní úschovu a předání nemovitosti. Před podpisem zprostředkovatelské smlouvy je tedy nutné, abyste se s makléřem přesně domluvili nejen na výši provize.

Sledujte další díl nové série o prodeji nemovitostí již v neděli 16. prosince od 13.10 na Prima family!

 

Související články

Změna patří k životu

Změna patří k životu

19.8.2013 | časopis Náš útulný byt | Nové hnízdo

Najít optimální podobu uspořádání domu může někdy vyjít napoprvé, jindy si to vyžádá více pokusů. Právě tak tomu bylo u dnešní návštěvy. Celý článek

Nové hnízdo: Domy, rodinné domy – tři miliony versus šest na severu Moravy

Nové hnízdo: Domy, rodinné domy – tři miliony versus šest na severu Moravy

27.11.2012 | Redakce | Nové hnízdo

Ceny v regionu rapidně poklesly. Jedinou výjimkou v moravskoslezské oblasti je Opava, která je nejdražší realitní lokalitou v kraji. My se však podívá... Celý článek

Nové hnízdo: Středočeský kraj nabídne nemovitý souboj Milovic a Kolína.

Nové hnízdo: Středočeský kraj nabídne nemovitý souboj Milovic a Kolína.

13.11.2012 | Redakce | Nové hnízdo

Dvě malá středočeská města se nachází pár desítek kilometrů od sebe, cenově jsou však mnohem dále. Těšte se na makléřský boj byt versus dům. Tentokrát... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii