Praha je město snů. Zabydlete se v luxusním bytě

3.8.2018 | PR článek | Rubrika - Nové hnízdo

V hlavním městě ceny nemovitostí stoupají raketovou rychlostí. Důvodem je, že zájemci o vlastní bydlení mají rok od roku vyšší nároky na komfort, a tak se zaměřují výhradně na zrekonstruované objekty a novostavby, což si developerské společnosti uvědomují. V klidných lokalitách stověžaté metropole proto vyrůstají nadstandardní developerské projekty s prostornými byty, z nichž se otevírá panoramatický výhled na proslulé památky. Pro náročné zákazníky jsou připraveny luxusní byty v působivém designovém provedení, jimž nechybí ani moderní technologie a inovace.

Praha je město snů. Zabydlete se v luxusním bytě

Jakmile se řekne luxusní byt, každý si představí něco naprosto jiného. Zatímco mladý pár touží po otevřeném prostoru, rodiny s dětmi se ohlíží po do nejpraktičtějším dispozičním řešení. V každém případě by měl však luxusní byt disponovat elegantním nábytkem, klidně i vířivkou a saunou, obrovskou kuchyní s ostrůvkem, jenž oddělí obývací prostor od vařícího, a podobně. O luxusu mnohé vypoví i samotná lokalita, kde se nemovitost nachází. Důraz byste měli klást na kompletní občanskou vybavenost a perfektní dopravní dostupnost.

Co všechno by měla lokalita nabídnout?

Požadavky na lokalitu se odvíjí zejména od životního stylu člověka. Jak jsme už naznačili výše, důležitá je dobrá dopravní dostupnost, ať už automobilem či městskou hromadnou dopravou. Přece jen, vaše děti budou jezdit autobusem, vlakem anebo metrem. V docházkové vzdálenosti by měly být mateřská školka, základní škola, nemocnice či zdravotní zařízení, sportovní a kulturní objekty, restaurace, supermarkety a další služby, jež jsou pro vás důležité.

Bez parkovacího stání se neobejdete

Jestliže vlastníte automobil, zřejmě se zajímáte, kde se dá u nemovitosti parkovat. Ideálním řešením jsou podzemní garáže, kde vždy budete mít vyhrazené místo pro vaše vozidlo. Pokud však objekt nedisponuje garážemi, doporučujeme zaplatit si parkovací stání hned u budovy, abyste měli automobil neustále na očích.

Luxusní byty s kvalitním vybavením a moderními technologiemi

V luxusním bytě se jednoznačně neobejdete bez moderního vybavení, elektroniky a přístrojů usnadňujících život. Představte si, že všechno ovládáte přes počítač či smartphone. Přijdete po náročném pracovním dni z práce, lehnete si na sedačku, ale už se vám nechce vstávat, abyste zatáhli rolety. Stačí vzít telefon, spustit příslušnou aplikaci a nastavit úhel, na který se mají předokenní rolety naštelovat. Jak jednoduché.

Opomenout byste neměli ani materiály nábytku či dalších prvků. Ovšem design by neměl být na úkor kvality a funkčnosti, ba naopak by měl být zkombinován moderní vzhled s praktickou stránkou věci. V luxusních bytech si našly místo materiály jako dřevo, beton, kov a sklo. Dokonale vypadá kombinace jednotlivých materiálů. Dokážete si představit betonovou koupelnu? Anebo kuchyň s velkoformátovou dlažbou? V nadstandardních bytech jsou taková řešení naprosto běžná.

Kde v Praze sehnat luxusní bydlení?

Jestliže tedy hledáte luxusní byty v Praze, podívejte se na nejžádanější lokality, jako je Praha 3. Pestrou nabídku luxusních bytů najdete na stránce https://www.psn.cz/nemovitosti/tag/prodej-bytu-praha-3. Jedná se o webový portál společnosti Pražská správa nemovitostí, která se na prodej luxusních bytů v hlavním městě specializuje. Pro více informaci navštivte přímo web firmy https://www.psn.cz/.

 

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Zapomeňte na apartmány ve Švýcarsku nebo v Itálii. Luxus na váš čeká i na Lipně!

Zapomeňte na apartmány ve Švýcarsku nebo v Itálii. Luxus na váš čeká i na Lipně!

3.10.2018 | PR článek | Nové hnízdo

Je vaším snem apartmán u jezera? Zhlédli jste se v některém z apartmánů, jež míjíte při svých zahraničních cestách po Švýcarsku či Itálii, ale tyto ze... Celý článek

Jak vybrat mobilní dřevostavbu pro celoroční bydlení

Jak vybrat mobilní dřevostavbu pro celoroční bydlení

27.8.2018 | PR článek | Nové hnízdo

Trend mobilních domů k nám dorazil přes Atlantik až z USA. Většina z nás je považuje za alternativu rekreační chaty, ale stále více lidí se v nich roz... Celý článek

Důvěryhodná realitní kancelář je při prodeji nemovitosti klíčová

Důvěryhodná realitní kancelář je při prodeji nemovitosti klíčová

25.7.2018 | PR článek | Nové hnízdo

V současnosti je stále mnoho lidí, kteří raději, než se obrátit na realitní kancelář, prodávají nemovitosti na vlastní pěst. Vše tak činí s vidinou, ž... Celý článek

Sháníte rodinné domy u Prahy? Pospěšte si, 50 % jich je prodáno

Sháníte rodinné domy u Prahy? Pospěšte si, 50 % jich je prodáno

12.7.2018 | PR článek | Nové hnízdo

Současný realitní trh je poměrně omezený, tedy alespoň v hlavním městě. Nemovitosti se rychle rozprodávají zejména v rámci developerských projektů. Zř... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii