Život ve Velké Chuchli? Na dosah máte velkoměsto i les

1.6.2016 | PR článek | Rubrika - Nové hnízdo

Život ve Velké Chuchli? Na dosah máte velkoměsto i les

Luxusní bydlení s přírodou kousek od domu a možnost jít na procházku do lesa, kdykoliv se vám zachce… I tak může vypadat život v Praze.

Pokud hledáte místo, kde budete moct bydlet moderně a na úrovni a kde zároveň získáte trochu klidu od ruchu velkoměsta, tak je nejlepší podívat se na nabídku v okrajových částech Prahy.

Dobré spojení s centrem

Přírodu tu většinou máte na dosah, a tím pádem i řadu výletních příležitostí. Zároveň není problém dojíždět do centra za prací nebo za zábavou, kdykoliv se vám zachce.

Vyzkoušet můžete třeba Velkou Chuchli, která je součástí městské části Prahy 5. Samotná obec, která leží na jihozápadě metropole, působí typickým poklidným maloměstským životem. Autem, vlakem nebo autobusem jste ale odtud během chvíle na Smíchově, odkud se už kamkoliv do Prahy dostanete bez problémů. O váš společenský život se tedy bát nemusíte.

Bydlení s výhledem

Luxusní bydlení najdete například v residenčním resortu Vily Chuchle, kde má celkově být postaveno více než sto vil. Tato čtvrť se nachází na svahu, takže se můžete těšit na výhled na zastavěný pravý břeh Vltavy.

Součástí většiny vil je prostorná zahrada i terasa, na které můžete na jaře či v létě relaxovat. Samozřejmostí jsou i parkovací místa. Kromě garáží mají vily nekrytá garážová stání, takže starost si nemusí dělat ani domácnosti s více automobily.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

REZIDENCE PARK MASARYKOVA: Tak trochu prezidentské bydlení

REZIDENCE PARK MASARYKOVA: Tak trochu prezidentské bydlení

14.2.2017 | PR článek | Nové hnízdo

Ve svých pětačtyřiceti letech jsem zásadních životních rozhodnutí neudělal moc, ale na některá jsem opravdu pyšný. Třeba když jsem si přiznal, že druh... Celý článek

Kupujete dům? Nejlepším způsobem, jak financovat koupi nemovitosti, je využít hypoteční úvěr

Kupujete dům? Nejlepším způsobem, jak financovat koupi nemovitosti, je využít hypoteční úvěr

25.8.2016 | PR článek | Nové hnízdo

Každoročně si u nás pořizuje nový domov mnoho jedinců i párů všech věkových kategorií. K tomu se bezesporu váže otázka, jak koupi nemovitosti financov... Celý článek

Změna patří k životu

Změna patří k životu

19.8.2013 | časopis Náš útulný byt | Nové hnízdo

Najít optimální podobu uspořádání domu může někdy vyjít napoprvé, jindy si to vyžádá více pokusů. Právě tak tomu bylo u dnešní návštěvy. Celý článek

Nové hnízdo: Moderní novostavba, nebo typické venkovské stavení?

Nové hnízdo: Moderní novostavba, nebo typické venkovské stavení?

11.12.2012 | Redakce | Nové hnízdo

Víte, kde jsou Slepičí hory? V jejich podhůří máme pro vás pěkné vesnické jihočeské stavení! Anebo byste radši pěkný nový zděný dům s okrasnou zahrado... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii