Reklama

Změna patří k životu

19.08.2013 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Nové hnízdo

Najít optimální podobu uspořádání domu může někdy vyjít napoprvé, jindy si to vyžádá více pokusů. Právě tak tomu bylo u dnešní návštěvy.

Změna patří k životu
Reklama

Trámy přímo vybízejí k zavěšení houpaček. Jirka s Kateřinou mají hned dvě. Jednu v „truhlárně“ a druhou v dětském pokoji.


Schody do patra nahradil provizorní žebřík. Nosit po něm koš s prádlem z přízemí je opravdu akrobatický výkon. Nicméně koupelna se při dostavbě přesune do patra, na jejím místě vznikne ložnice.


Postel je dnes v místě bývalého schodiště do podkroví. Do podstřeší se majitelé dostanou pomocí žebříku otvorem ve stropě koupelny.


VE VŠECH místnostech domu je nepřehlédnutelné množství květin, rozkvetlý je ovšem i lustr Maskros, který si sympatický pár pořídil v IKEA. Prostorný gauč po přistavění schodiště vystřídá velké polstrované křeslo a květovaná pohovka.


Kuchyňská linka je sympaticky jednoduchá. Otevřené police zakrývá zelená látka, „bar“ tvoří jednoduchá policová skříňka se zásuvkami.

 

Zdroj: Náš útulný byt

Reklama
Reklama

Související články

Hledáte bydlení v Praze? Nevynechejte nabídku bytů v rezidenci Kaskády Pankrác

28.11.2019 | Nové hnízdo

Chcete bydlet v Praze, a přitom najít místo, kde se vám bude báječně žít? Chcete zůstat ve městě a být i ve spojení s přírodou? Pak byste se měli… Celý článek

Jakých chyb se dopouštíme při nákupu nemovitosti?

12.02.2019 | Nové hnízdo

Mít vlastní byt či dům je bezpochyby krásný pocit. Bohužel, nemovitosti nekupujeme každý měsíc, a proto nevíme, jakých chyb se můžeme dopustit.… Celý článek

Tee House jsou luxusní penthousy v samotném srdci Beskyd

18.12.2018 | Nové hnízdo

Okolí protkané cyklistickými a turistickými stezkami, panenská příroda Beskyd, wellness centrum pro odpočinek a regeneraci, golfový resort na dosah… Celý článek

Chcete bydlet nedaleko Prahy, ale přitom v klidné lokalitě? Žádný problém

01.11.2018 | Nové hnízdo

Praha je rozmanité město nabízející atraktivní pracovní příležitosti a bohaté kulturní či sportovní vyžití. V samotném srdci metropole se nachází… Celý článek

Reklama
Reklama