Bezpečnostní dveře do domu? Ohlídejte si certifikaci!

16.09.2019 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Ochrana majetku je dnes více než na místě. Policejní statistiky hovoří jasně. V Čechách se zlodějům stále daří, byť počty vloupání od roku 2013 klesají. Stojí za tím především zlepšující se technologie a možnosti ochrany majetku jako takové, ať již se jedná o alarmy, kamerové systémy, ochranné venkovní rolety a kvalitní bezpečnostní dveře. Tak by v podstatě měla vypadat ideální ochrana nemovitosti v kostce.

Bezpečnostní dveře do domu? Ohlídejte si certifikaci!
Reklama

Škody z vloupání se pohybují v řádech miliard korun ročně. Podle průzkumů bezpečnostních agentur se zloději do domů nejčastěji dostávají oknem, do bytů pak nedostatečně zabezpečenými dveřmi. Odrazují je kamerové systémy, alarm i hlídací pes.

Každá překážka je pro zloděje nežádoucí

Co z těchto statistik vyplývá? Zabezpečte svá dveře i okna (účinná bývá i fólie na sklo), pořiďte si kamerový systém, alarm a hlídacího psa a budete v bezpečí. Ne sice stoprocentně, ale zloděj to u vás rozhodně nebude mít snadné a je pravděpodobné, že půjde o dům dál. V podstatě každá překážka je pro něj nežádoucí.

Chraňte svůj majetek! Je přeci váš!

Takže, buďme konkrétní. V tomto článku se zaměříme na dveře do domu i bytu. Svou pozornost věnujte především českým výrobcům, ne pouze dodavatelům. Na trhu se totiž setkáte i s nekvalitními produkty sériové výroby z Polska i Číny. Na první pohled je od certifikovaných bezpečnostních dveří nepoznáte. A pohled druhý může být i poslední. Dveře budou zdemolované a váš byt vzhůru nohama. 

Dveře do domu? Jedině certifikované!

Jedním z důkazů kvality pořizovaných bezpečnostních dveří je již zmíněná certifikace. Kvalitní bezpečnostní dveře do domu disponují bezpečnostním certifikátem a patřičnými termoizolačními vlastnostmi, dveře do bytů navíc dle zákona musí být ještě protipožární.

Věřte značce!

Zárukou kvality je samozřejmě i renomovaná značka. Jedny z nejbezpečnějších dveří například najdete v portfoliu značky Next, jejíž předností je, že zákazníkům nenabízí jen produkty jako takové, ale samozřejmě i veškeré doprovodné služby. Zdarma k vám například vyšle konzultačního technika, který přímo na místě doporučí nejvhodnější model právě pro vaši nemovitost. Včetně nezbytného příslušenství v podobě doplňků, kování a vložky (pozor, ty musí být certifikované ve stejné bezpečnostní třídě jako dveře!). 

Nonstop zámečnická pohotovost

Budete-li s nabídkou souhlasit, do dvou měsíců se k vám dostaví montéři a vaše nové dveře vám profesionálně nainstalují. A konečně budete moci v klidu spát. Součástí služeb je samozřejmě i záruční a pozáruční servis. 24 hodin denně vám například bude k dispozici zámečnická pohotovost. Tak neváhejte!

Reklama
Reklama

Související články

Milujete svůj domov? Pořiďte si bezpečnostní dveře!

15.07.2020 | Okna a dveře

Vlastníte byt nebo rodinný dům? Pak jste pravděpodobně na jeho pořízení vynaložili nemalé prostředky. A když jste ho konečně získali, investovali… Celý článek

Bezpečnostní dveře do domu i bytu

28.05.2020 | Okna a dveře

Chraňte svůj majetek před nezvanými hosty! Bezpečnostní dveře jsou základem. Na základě jakých parametrů vybrat ty pravé? Poradíme vám! Celý článek

Jsou vaše okna zralá na výměnu? Tak je vyměňte za nová!

01.04.2020 | Okna a dveře

Životnost oken udává jejich výrobce. Obecně se dá říci, že čím kvalitnější okna si pořídíte a čím víc do nich na začátku investujete, tím déle a lépe… Celý článek

Vybíráme vstupní dveře aneb otázky, na které je dobré znát odpověď

22.07.2019 | Okna a dveře

Vyznat se v nejrůznějších typech dveří může být problémem pro nejednoho z nás. Na co si musíme dát při výběru vstupních dveří pozor? Máme si koupit… Celý článek

Reklama
Reklama