Dřevěná eurookna s perfektní ochranou

27.05.2013 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Dřevěná eurookna jsou stále žádanější, a to zejména kvůli přírodnímu dřevu i dalším nesporným výhodám. Péče o ně bývá vnímána jako nevýhoda, s kvalitní povrchovou úpravou jsou však obavy zbytečné.

Dřevěná eurookna s perfektní ochranou
Reklama

 

Povrchová úprava eurookna ochrání

Pokud vybíráte eurookna, je dobré se vedle tepelně izolačních vlastností zaměřit také na jejich povrchovou úpravu. Při pořízení kvalitního výrobku, jsou obavy z údržby eurooken liché.

Eurookna Otherm jsou vyráběna prověřenou dílcovou metodou. Ta zaručuje hloubkovou impregnaci jednotlivých dílů okna, po které následuje nanášení dalších barevných a ochranných vrstev již na kompletované eurookno. Pro zaručení kvalitního zpracování jednotlivých povrchových vrstev jsou eurookna sušena ve speciálních sušících tunelech.

Kvalitní povrchová úprava eurooken uživateli zaručuje prakticky neomezenou životnost s minimálními nároky na údržbu. Pouze 2x ročně stačí po běžném umytí přetřít dřevěné části oken houbičkou se speciálním roztokem pro ochranu krycí lazury.

Většina výrobců eurooken doporučuje ochranný nátěr eurooken obnovit nejpozději po 5 letech, u eurooken Otherm vás toto bude, při dodržení běžné údržby, čekat nejdříve za 10 let.

 

 

Výhody eurooken

Přírodní dřevo, ekologický, poctivý a masivní materiál, to jsou nejlákavější atributy eurooken. Eurookna mají ale i další velmi podstatné výhody, jsou snadno opravitelné, velmi stabilní nejenom z hlediska tvaru, ale i udržení barvy. Jejich životnost asi není třeba zdůrazňovat. Zvláště hospodyňky ocení fakt, že eurookna méně přitahují prach a nečistoty. Možná trochu paradoxně působí fakt, že ve srovnání s plastovými okny mají i lepší odolnost při požáru.

 

 

Dřevohliníková okna investice do budoucnosti

Dřevohliníková okna jsou určena těm, kteří chtějí mít doma přírodní materiál, ale nechtějí se zabývat jeho údržbou. Eurookna s odolným hliníkovým opláštěním jsou perfektně chráněna proti povětrnostním vlivům, není třeba pečovat o jejich povrch a vyrábějí se v nepřeberné škále dekorů a barev.

Dřevohliníková okna Otherm mají za základ kvalitní dřevěná eurookna. Hliníkové opláštění nabízí značka Otherm v pěti základních designových typech ve většině případů lze alternativně volit i tepelně izolační výplň v hliníkovém opláštění.

Eurookna a dřevohliníková okna Otherm to jsou kvalitní okna a dveře, z nichž si vybere každý i ten nejnáročnější zákazník. Pokud vybíráte okna a dveře do vašeho domu či bytu oslovte nabídkou i značku Otherm.

Reklama
Reklama

Související články

Milujete svůj domov? Pořiďte si bezpečnostní dveře!

15.07.2020 | Okna a dveře

Vlastníte byt nebo rodinný dům? Pak jste pravděpodobně na jeho pořízení vynaložili nemalé prostředky. A když jste ho konečně získali, investovali… Celý článek

Bezpečnostní dveře do domu i bytu

28.05.2020 | Okna a dveře

Chraňte svůj majetek před nezvanými hosty! Bezpečnostní dveře jsou základem. Na základě jakých parametrů vybrat ty pravé? Poradíme vám! Celý článek

Jsou vaše okna zralá na výměnu? Tak je vyměňte za nová!

01.04.2020 | Okna a dveře

Životnost oken udává jejich výrobce. Obecně se dá říci, že čím kvalitnější okna si pořídíte a čím víc do nich na začátku investujete, tím déle a lépe… Celý článek

Bezpečnostní dveře do domu? Ohlídejte si certifikaci!

16.09.2019 | Okna a dveře

Ochrana majetku je dnes více než na místě. Policejní statistiky hovoří jasně. V Čechách se zlodějům stále daří, byť počty vloupání od roku 2013… Celý článek

Reklama
Reklama