Dveřní kliky jako otázka elegance, vkusu a smyslu pro detail

06.08.2013 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Kování na dveře se používá od jeho vzniku a to nejen jako nezbytný doplněk ke dveřím, aby byly funkční a plnily cílený účel, ale především na sídlech panovníků a u reprezentativních budov plnily vždy dveřní kliky také designový účel – doplňovaly interiér a šperkovaly ho svým vzhledem. Nejinak je tomu i dnes v moderních interiérech a budovách, kde je cit pro eleganci patrný na vybavení a celkovém vzhledu.

Dveřní kliky jako otázka elegance, vkusu a smyslu pro detail
Reklama

Tvar a provedení interiéru – oken, dveří, vybavení v místnosti – to vše vždy určovalo styl, které by mělo dveřní kování mít a za dobu, po kterou se kliky na dveře používají, se také vyvíjelo. 

 

Kování na dveře opravdu pro každého!

My bychom vám rádi představili dveřní kování, které bylo vyvinuto na základě průzkumu přání dnešních zákazníků a také podle moderního stylu. Mezi mnoha vysoce designovými a nadčasovými klikami ke dveřím, které působí velice elegantně a neotřele, si ale vyberou i vyznavači klasického interiéru, masivního nábytku a stylového zařízení interiérů. Na své si přijde zkrátka každý, díky rozmanitosti vzhledů a různým stylům materiálu. 

Dveřní kliky určeny do každého interiéru – elegantní, výrazné a vkusné – jsou kliky ke dveřím z řady Luce a Cartier. Jde o dveřní kliky osázené broušenými kamínky na jejich hmatníku, což jim dodává eleganci a styl. Kamínky jsou od Swarovského a stačí si jen vybrat tvar a povrchovou úpravu kliky tak, aby perfektně ladila se zbytkem a účelem místnosti. Většina dveřního kování od firmy Dorro je nadčasových a určených do moderního interiéru, ale i vyznavači klasiky si přijdou na své – pokud objeví řadu dveřního kování vyvinutou právě pro ně a nazvanou Royal.  

Různé druhy povrchů... 

Nerez

Dveřní kliky jsou samozřejmě různého provedení a z různých materiálů tak, aby vyhovovaly přesně svému účelu. Kování na dveře může být nenáročného provedení například do restauračních zařízení a komerčních prostor a tvar i materiál může dnes být zajímavým designovým doplňkem celého interiéru. Například dveřní kliky z řady Metro je osvědčenou a výborně funkční volbou pro ty, kteří hledají prvky nekomplikované a nenáročné. Bude vám dlouho a dobře sloužit a výborně se hodí jako funkční doplněk do kancelářských prostor, hotelů či restaurací. Jde o úpravu Nerez. 

Zlatý

Další povrchová úprava, kterou můžete zvolit, je nazvaná Zlatý. Kliky na dveře ve zlatém provedení vypadají velice draze a dokáží dodat interiéru na hodnotě. Nemusejí být kombinovány jen s nábytkem se zlatými prvky – jsou velmi vhodné do stylových interiérů, ale v nabídce naleznete i modely do moderních prostor. Pokud chcete zapůsobit, Zlaté kliky na dveře jsou výbornou volbou.  

Satin Chrome

Pokud zvolíte úpravu s názvem Satin Chrome, zvolili jste dveřní kování matné stříbřité úpravy vhodné do běžných interiérů, které nabízíme v nejvíce variantách tvarů . Provedení Satin Chrome je velice žádanou úpravou klik na dveře a působí nevšedně i univerzálně. Můžete si vybrat přesně svůj styl za velmi příznivé ceny.  

Matný Nikl

Provedení dveřního kování nesoucí název Matný Nikl nepůsobí chladně jako například kliky na dveře s úpravou Satin Chrome. Mohou působit teplejším dojmem a přitom si zachovávají velice luxusní styl dveřního kování. Matný Nikl působí nadčasově a jedná se o velice zajímavou úpravu dveřních klik neboť při pohledu z různých úhlů může tato dveřní klika měnit odstín podle síly světla, které na ni dopadá.  

 

 

Pokud chcete originální a kvalitní funkční dveřní kování, které váš interiér obohatí a neokouká se, klika na dveře od firmy Dorro je určitě správná volba.

Reklama
Reklama

Související články

Milujete svůj domov? Pořiďte si bezpečnostní dveře!

15.07.2020 | Okna a dveře

Vlastníte byt nebo rodinný dům? Pak jste pravděpodobně na jeho pořízení vynaložili nemalé prostředky. A když jste ho konečně získali, investovali… Celý článek

Bezpečnostní dveře do domu i bytu

28.05.2020 | Okna a dveře

Chraňte svůj majetek před nezvanými hosty! Bezpečnostní dveře jsou základem. Na základě jakých parametrů vybrat ty pravé? Poradíme vám! Celý článek

Jsou vaše okna zralá na výměnu? Tak je vyměňte za nová!

01.04.2020 | Okna a dveře

Životnost oken udává jejich výrobce. Obecně se dá říci, že čím kvalitnější okna si pořídíte a čím víc do nich na začátku investujete, tím déle a lépe… Celý článek

Bezpečnostní dveře do domu? Ohlídejte si certifikaci!

16.09.2019 | Okna a dveře

Ochrana majetku je dnes více než na místě. Policejní statistiky hovoří jasně. V Čechách se zlodějům stále daří, byť počty vloupání od roku 2013… Celý článek

Reklama
Reklama