Hliníková okna mají dlouhou životnost, skvělé tepelně izolační vlastnosti a moderní design

04.01.2022 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Hliníková okna mají spoustu předností, a proto si je majitelé nemovitostí s důvěrou kupují. Hodí se jak na klasické rodinné domy, tak na bytové domy, ale také na komerční budovy. Mají velmi vysokou životnost, skvěle odolávají všem povětrnostním vlivům, jsou odolní i proti požárům, materiál je pevný a téměř nezničitelný.

Hliníková okna mají dlouhou životnost, skvělé tepelně izolační vlastnosti a moderní design
Reklama

Stálost tvaru a skvělá nosnost

Hliníková okna se báječně hodí i tam, kde chcete zasklít poměrně velké plochy jedním kusem skla. I když na ně svítí slunce, nebo se nachází v mrazivém počasí, nepoznáte na nich změnu. To je důvod, proč se používají např. u prosklených výloh nebo velkých skleněných posuvných dveří.

Kromě toho však nemusíte o hliníková okna žádným způsobem pečovat. Stačí je občas umýt, to je vše. Mají vysoký stupeň tepelně-izolační schopnosti. Potěšeni budou všichni, kdo mají rádi luxusní a reprezentativní vzhled. Kovový materiál je zárukou právě těchto vlastností.

Vzhled dle vašich představ

Pokud nechcete, aby bylo na oknech patrné, že jsou hliníková, můžete zvolit klasičtější vzhled, je to možné. Jde je povrchově upravit tak, aby imitovali dřevo. Stejně tak je ale můžete nechat opatřit povrchovou úpravou práškovým lakováním, pokud máte pocit, že tento vzhled bude pro exteriér vašeho domu a jeho působení jako celku to nejvhodnější.

Ceny hliníkových oken

Protože jsou hliníková okna téměř nezničitelná, jsou tvarově stálá a odolná vůči teplu i chladu, jejich cena je v poměru k jejich službám vynikající.

Zaleží také na tom, zda vyberte okna se 3 komorami, 2 těsněními, dvojsklem nebo trojsklem, jaká bude velikost oken a podobně.

Než si hliníková okna objednáte, dobře zvažte, kterou firmu jejich výrobou pověříte. Vsaďte na léty prověřeného a spolehlivého výrobce, který má vynikající reference zákazníků.

 

Reklama
Reklama

Související články

Podzim je tady. Nezapomeňte na zazimování sítí proti hmyzu

08.10.2021 | Okna a dveře

Od jara vám sítě proti hmyzu poctivě sloužily. Nyní přichází doba, kdy byste si měli říct, co s nimi přes zimu. Vydrží chladné měsíce v oknech, nebo… Celý článek

Jaké jsou možnosti při volbě dveřních výplní?

08.04.2021 | Okna a dveře

Vstupní a interiérové dveře hrají důležitou ochrannou roli, jsou však podstatné rovněž z hlediska estetiky, což umocňují zejména jejich výplně. Právě… Celý článek

Milujete svůj domov? Pořiďte si bezpečnostní dveře!

15.07.2020 | Okna a dveře

Vlastníte byt nebo rodinný dům? Pak jste pravděpodobně na jeho pořízení vynaložili nemalé prostředky. A když jste ho konečně získali, investovali… Celý článek

Bezpečnostní dveře do domu i bytu

28.05.2020 | Okna a dveře

Chraňte svůj majetek před nezvanými hosty! Bezpečnostní dveře jsou základem. Na základě jakých parametrů vybrat ty pravé? Poradíme vám! Celý článek

Reklama
Reklama